Shopaholic Adel otevřeně: S Honzou se snažíme o miminko. Na toaletu může jít kdykoliv

Známá influencerka Adéla Pulcová alias Shopaholic Adel své sledující nepřestává šokovat. Po bouřlivém rozchodu s přítelem Davidem dlouho nelenila, a po jejím boku se objevil nový úlovek. Tentokrát se jedná o mladého a pohledného Honzu, který si prý narozdíl od jejího bývalého přítele může chodit kdykoliv na toaletu.

Mohlo by se zdát, že zakazovat někomu jít na toaletu je nesmyslné. Její bývalý přítel však na toaletu skutečně kdykoliv nemohl a Adéla mu dokonce zakazovala chodit u ní v bytě na velkou. Svému novému příteli však nic takového nezakazuje a také mu dává svobodu v tom, kdy má chuť na sex a kdy ne. Podle Adély je to důležité zejména proto, aby brzy mohla otěhotnět a založili tak spokojenou rodinu. „Že je to brzy? To je naše věc. Vím, že on bude ten nejlepší táta, hezky se stará i o našeho pejska Rica a na WC může chodit, kdykoliv se mu zachce, nevidím v tom problém,“ říká rázně Adéla, která v posledních dnech čelí kritice za svého partnera.

Ta si z toho rozhodně nic nedělá, a jak sama přiznala, Honza je přesně ten muž, jakého si po svém boku mohla přát. „Mám toho pravého a konečně mám vztah, co jsem celý život chtěla. Svého přítele budu všude bránit a hájit. Díky němu už nemusím jezdit k psycholožce a ani brát léky. Co jsem s ním, psychika se mi dává do pořádku a jsem v klidu,“ řekla Adéla, která se následně rozhodla vyjádřit se i ke spekulacím ohledně minulosti svého nového partnera Honzy.

Ten byl totiž sledujícími na sociálních sítích obviněn z toho, že je alkoholik, který v návalu vzteku týrá svého pejska. S tím měl údajně žít v bytě plném odpadků a bordelu. To ale Adéla okamžitě vyvrátila. „Pejska nikdy netýral, to všechno dělal jeho kamarád, kterému on věřil a nechal ho hlídat svého psa. On se takhle hnusně o něj staral. Nedával mu napít, najíst a nic. Pejsek už je ale v dobrých rukou, a kdyby můj přítel tolik nemiloval psy, neměl by datum narození svého pejska vytetované na ruce a nestaral by se tak krásně o mého Rica. On se s ním pořád mazlí a hrají si spolu,“ prozradila bizární influencerka.

Na otázku, zda se ještě stýká se svým bývalým partnerem, odpověděla velmi stručně. „Mého ex Davida už vůbec neřeším, ani nikde na internetu. Jedu si svou práci, která je díky lidem dobře placená, a žiji život, ve kterém jsem novým člověkem. Jsem konečně doopravdy šťastná, spokojená a zamilovaná. Večer i občas přes den chodíme na romantické procházky po Praze,“ dodala zamilovaná influencerka, která se kromě miminka těší i na budoucí svatbu se svým milovaným Honzou.

Zdroj: ExpreseXtra.cz, Tiktok Adély Pulcové; Náhledový obrázek: Shopaholic Adel – se svolením

error: Content is protected !!