Shopaholic Adel obviňuje své sledující z potratu a z toho, že musí žít na hotelu: Doufám, že jste na sebe pyšní, vzkazuje

Shopaholic Adel, Adéla Pulcová

Bizarní influencerka, youtuberka a tiktokerka, a to možná ještě ani není všechno, ráda se svými sledujícími sdílí všechny svoje pocity, rozmary, problémy i šťastné události. Dnes v noci se však v instagramovém příběhu Shopaholic Adel objevila dvě prohlášení, která šťastná zrovna nejsou.

„Život není jednoduchý, nikdy žádný vztah nevydrží napořád, spoléhejte se jen sami na sebe a nevěřte nikomu,“ nabádá Adéla Pulcová své sledující v prvním příběhu. V tom druhém je zase obviňuje ze svého potratu. „Ať už mi věříte, nebo ne, já opravdu potratila v sedmém týdnu miminko. Ani nevíte, jak mi chybí, mohla jsem být už máma, ale díky vám, ze stresu, se to ve mně neudrželo, ten plod. Doufám, že jste na sebe pyšný,“ vyjádřila se Adéla.

Celé je to trochu podivné, protože tomu nepředchází žádná zpráva v médiích, která by v tomto směru Adélu nějak poškozovala. Ale když se podíváte na profil jejího přítele Jana Kulase, najdete tam také jedno příběhové prohlášení, ve kterém stojí: „Zítra pro vás vydám ohledně streamu, toho, co bude, ohledně našeho vztahu atd.“ Jan svůj příspěvek nahrál o pár hodin dříve, než Adéla, takže její reakce nadhazuje na smeč myšlence, že jejich vztah není úplně zalitý sluncem, jak snoubenci neustále prezentují. To jim ale vzhledem k neustálým hádkám stejně nikdo nevěří.

Poprvé o svém údajném potratu Adéla promluvila v listopadu v rozhovoru pro web Extra. Svěřila se, že před třemi měsíci potratila. Její sledující na sociálních sítích jí to ale vůbec nevěří. Adéla je totiž známá svými výstředními názory, informace od jiných lidí si přebírá po svém. Nedávno vyšel na webu Seznam Médium článek, podle kterého Adéla řekla, že ji její matka nechala v dětství znásilnit a dokonce jí to potvrdil i doktor. A to zní docela jako nesmysl, nemyslíte?

Jenže Shopaholicadel to s pohlavním aktem má poněkud jinak, než my ostatní. S každým novým přítelem je vždy znovu panna a když doktoru tvrdila, že dobrovolný sex neměla, přičemž její panenská blána už nebyla na svém místě, zajímal se o to, jestli ji někdo nemohl v minulosti zneužít. No a kdo jiný by se na to hodil lépe, než její vlastní rodina!

Adéla však poslední dobou své sledující obviňuje navíc i z toho, že nemá kde bydlet a musí tedy žít na hotelu. Je totiž přesvědčená, že ona sama za nic nemůže, ale vše je vina lidí, kteří se jí snaží zkazit snahu získat pronájem. Ve skutečnosti za to ale pravděpodobně mohou spíše její hlasité nadávky, hádky s přítelem a nepříliš dobré hygienické návyky. Není tajemstvím, že Shopaholic Adel má snad v každém svém videu poházené věci a krabice, které se z místa nehnou klidně několik týdnů.

Zdroje: Autorský text, redakce, Extra, Seznam Médium; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!