Shopaholic Adel nemá kde bydlet, ale do bytu po starších lidech se odmítla nastěhovat: „Chci vanu, myčku a nejlépe zasklený balkón nebo terasu,“ vymýšlí si Pulcová

Shopaholic Adel

I přesto, že se po rozchodu se svým posledním přítelem, Josefem Gotovcevem (35), stal z bizarní influencerky Shopaholic Adel (nově Fashion Adel) takřka bezdomovec, nad pomocnou rukou v podobě pronájmu v bytu po rodičích jedné ze svých sledujících ohrnula nos. I v situaci, v níž by většina z nás byla za jakoukoli pomoc vděčná, si Adéla Pulcová diktuje nehorázné podmínky, které naprosto nekorespondují s její aktuální finanční situací.

Je až s podivem, že se stále najdou lidé, kteří chtějí kontroverzní youtuberce i přes její nevalnou pověst pomoci. Jak ale zveřejnil tvůrce FatDad, jenž se „příběhem“ Shopaholic Adel už nějaký ten pátek podrobně zabývá, ve svém YouTube kanále, Pulcová nabídnutou pomoc odmítla a oné slečně, jež jí nabídla pronájem bytu po svých rodičích, se akorát tak vysmála. Adéla přitom nemá kde bydlet a poslední dny tráví u neznámé ženy, která jí poskytla pouze přechodný azyl.

Životní situace, v níž se Shopaholic Adel nachází, tak není vůbec růžová a je otázkou, zda v příštích dnech neskončí na ulici. Nejistá budoucnost však Pulcovou netrápí a nabídnutý pronájem, za který by měsíčně platila pouhých 12 tisíc korun, s arogancí sobě vlastní odmítla. Hlavním důvodem měla být pro Adélu nelukrativní lokalita, neboť onen byt se nachází v menším městě Beroun, kde by se nevděčná tiktokerka nejspíše unudila: „Hele, nemyslím to ve zlém, ty to asi nesleduješ, ty sociální sítě, ale já nechci Beroun, kde pomalu nic není,“ započala hlasovou konverzaci se shovívavou slečnou.

Shopaholic Adel se však nezamlouvala pouze lokalita, ale rovněž původní vybavení bytu. Především se nedokázala přenést přes plynový sporák, který jí prý připomíná jejího bývalého partnera Pepu a nadále jej tak odmítá používat: „Tenhle sporák měl Pepa a já na tom vařit fakt nechci, děkuju,“ vyjádřila se jasně Pulcová. Otázkou je, proč Adéla řeší vybavení kuchyně, když vaří jen pramálo a po většinu času se stravuje polotovary a sladkostmi.

Zprávu pak zakončila dosti nevybíravě, když slečně arogantně oznámila, že snad nemůže myslet vážně, že by ona, „slavná“ Shopaholic Adel, bydlela v bytě po starších lidech: „Hele jako, jsi sice hodná, ale ty byty vůbec nejsou hezké a Beroun fakt ne. To snad nemyslíš vážně, takový byt. Vždyť to je po starých lidech. Fuj! Promiň, to fakt ne.“ V závěru pak zmínila i své značně vysoké nároky, které jsou pro ni aktuálně zcela nedosažitelné: „Já mám dost vysoké nároky, takže chci v koupelně vanu, v kuchyni myčka, varná deska, a můžu pokračovat a nejlépe zasklený balkón nebo terasa,“ vyjmenovala své požadavky nevděčná Adéla. Pulcová by se nad sebou měla urychleně zamyslet, jinak hrozí, že skutečně nebude mít kam jít a skončí na ulici.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu, Extra, Antiyoutuber; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!