Shopaholic Adel je opět zadaná: Je starší a má i řidičák, chlubí se. Bude řídit auto, které jí stojí rok na parkovišti, shodují se fanoušci

Shopaholic Adel

Uběhlo jen něco málo přes měsíc od jejího posledního rozchodu a Adéla Pulcová (30), vystupující na sociálních sítích pod přezdívkou Shopaholic Adel, na svém Instagramu oznámila, že je opět zadaná. Ačkoliv v živých vysíláních neustále tvrdila, jak se chce nyní zaměřit sama na sebe a na péči o svého pejska Rica, vše je opět jinak.

Adéla si zkrátka nedá pokoj a neustále se po hlavě vrhá do náruče mužů, které zná sotva pár dnů. Jak nedávno sama přiznala, jednoduše nedokáže být sama a téměř okamžitě se do dotyčného zamiluje na první pohled. Po pár dalších dnech probíhá stěhování a jak je u Adély zvykem, po pár měsících i zasnoubení. O ruku jí během posledních dvou let požádal jak její expřítel David Pražák, pro diváky platformy Twitch známější pod jménem FregamerCZ, tak její bývalý partner Jan Kulas, který se s Shopaholic Adel rozešel přímo na Štědrý den loňského roku. Oba dva vztahy skončily fiaskem.

Nyní se přímo na svém instagramovém účtu pochlubila s novinkou, která sledující Adély příliš nepřekvapila. Shopaholic Adel ve vcelku obsáhlém příspěvku oznámila, že je od 21. ledna znovu šťastné zadaná. Jejím vyvoleným má být o něco starší muž, který na sociálních sítích nijak nevystupuje.

Nabízí se tedy otázka, kde se dvojice seznámila, když je Adéle i zatěžko jít na procházku s pejskem, a proto ho raději venčí na malém prostoru betonového plácku ve vnitrobloku pražského bytu. Je pravděpodobné, že jde opětovně o vztah, který vznikl za pomoci oblíbené seznamovací aplikace Tinder, o které Adéla nedávno prohlásila, že ji aktivně používá a ráda si na ní píše s muži všech věkových kategorií.

Mnoho dalších informací o prozatím neznámém muži neprozradila. Vyzdvihla jen jeho fyzickou přitažlivost, kterou okomentovala následujícími slovy: „A jediný co vám ještě na závěr povím, že konečně je to chlap, který rozumí módě, umí se oblékat, má řidičák a pohledově je fakt kus chlapa“. Dále uvedla, že svého milého nemíní na svých sociálních sítích nikterak zveřejňovat, což je ale opět v rozporu s nedávným incidentem, kdy téměř okamžitě zveřejnila fotografii jistého muže ze seznamky, o kterém si myslela, že stojí o vztah s ní. Opět se mýlila a onen muž si z ní pouze udělal legraci. Uvidíme, zda nyní bude situace jiná a Adéle vztah vydrží déle než pár hodin.

Fanoušci se shodují, že se Adéle přítel s řidičským oprávněním hodí. Pořídila si totiž auto na leasing, které údajně řídil její expartner David Pražák. Ona sama řidičák nemá, což vysvětluje, proč její auto má už rok stát na parkovišti v oblasti jejího bývalého bydliště na Vinohradech.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!