Shopaholic Adel dostala na Štědrý den kopačky: Její expřítel tvrdí, že ho týrala

Shopaholic Adel, Adéla Pulcová

Kontroverzní youtuberka Shopaholic Adel alias Adéla Pulcová doplatila na své chování. Její snoubenec už nezvládal její extrémní výkyvy nálad a na Štědrý den se s ní rozešel.

Jan Kulas dlouho snášel chování Adély Pulcové, která se v době, kdy hledala nový pronájem bytu, kvůli stresu chovala přímo příšerně. Snoubenec už to nezvládal a nakonec se rozhodl, že mu bez Adély bude lépe.

Shopaholic Adel měla z rozchodu smíšené pocity

Po oznámení rozchodu následovala bouřlivá scéna, při které Shopaholic Adel svého snoubence střídavě prosila, aby se s ní nerozcházel, a střídavě po něm křičela sprosté nadávky. Nejeden člověk, který tuto scénu sledoval, musel být pořádně zmatený. Není však pochyb o tom, že je Adéla nemocná.

Jan Kulas tvrdí, že ho Shopaholic Adel týrala

Tohle už jsme jednou zažili. Když se s Adélou rozešel její expřítel David Pražák, tvrdil, že jej Shopaholic Adel týrala a například mu zakazovala chodit na velkou v jejím bytě. Nyní se i Jan Kulas svěřil Expresu, že mu Adéla například zakazovala sprchování delší než dvě minuty, aby neplýtval její vodou. Také vysvětlil, že mu často nadává do kreténů, o čemž jsme se ostatně mohli přesvědčit sami na několika jejích živých vysíláních.

Adéla je však přesvědčená, že za všechno nemůže ona, ale i Kulas. Není to tak dávno, co podobně mluvila o svých sledujících, na které sváděla i to, že nemá bydlení.

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, Antiyoutuber; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!