Sestra Kate Moss otevřeně promluvila o své orientaci, drogách a OnlyFans

kate moss

Hvězda sociálních sítí a platformy OnlyFans (OF) Lottie Moss (25) v nedávné době podstoupila léčbu pro drogově závislé v léčebném zařízením Thé Meadows v Arizoně v USA – místo, kde se také objevily hvězdy jako Selena Gomez, Tiger Woods a Lottieina nevlastní sestra, supermodelka Kate Moss.

Sladká Lottie dříve pracovala pro módní značky jako Chanel a Calvin Klein, několikrát byla také tváří obálky Vogue. Byla úspěšná a žádaná. Vše ale zničily drogy.

Jak již informoval web Heat World, hvězda OnlyFans a TikToku, ale i dalších sociálních sítí, Lottie Moss podstoupila odvykací kůru ve středisku, které vyhledávají především hvězdy ze showbusinessu.

Přísný režim odvykacího zařízení však nezabránil mladičké Lottie ve svižné aktivitě na stále populárnější platformě OnlyFans. Lottie přiznává, že ji k drogám, konkrétně ke kokainu, přivedl až náročný modeling. Byla to pro ní krutá a drahá zkušenost, jak ostatně zveřejňuje i na svém TikToku. „V podstatě mě naprogramovali tak, že se jakýkoli problém řeší drogami“ uvádí ve své zpovědi na webu Untitled Magazine. Během pandemie covidu se však rozhodla pro životní změnu. Konec modelingu a drog, hurá na OnlyFans.

Influencerka hovoří také o své orientaci. Kdo má tedy u této krásky šanci? V podstatě kdokoli, kdo jí učaruje svou osobností. Je tedy jedno, zda jste muž, žena, či transsexuál. Lottie se proto označuje jako pansexuálka a na OnlyFans ji to přivádí další a další nadšené sledující. Zda pro ni byla platforma OnlyFans opravdu správná volba, to asi ukáže až čas. 

Každopádně jí v publikování obsahu na OF podporuje i vlastní rodina a prý je konečně šťastná. Najdou se však výjimky, které berou Lottie jako černou ovci rodiny. Jsou jimi sestra Kate a její dcera Lila, která s Lottie nechce mít nic společného. Lottie však své působení na OnlyFans bere jako možnost konečně ukázat, jaká je vlastně žena. Sama podotýká, že ji komunita na OnlyFans pomohla překonat závislost na drogách a posunout se v životě dál.

Zdroj: Redakce, autorský text; Heat World, Untitled Magazine.com; Autorka: Lidka Mlčková; Náhledová fotografie: Renan Katayama/Wikimedia Commons (CC BY 2.0)

error: Content is protected !!