Sestra Hany Zagorové přiznala, že se zpěvačka nestýkala s jejími vnoučaty

Hana Zagorová (†75) nikdy děti neměla a ačkoliv si je přála, tak je kvůli svému onemocnění mít nemohla. Zpěvaččina sestra Evelyn však přiznala, že se Zagorová nestýkala ani s jejími vnoučaty, píše Blesk.

Když se Hana Zagorová dozvěděla, že nemůže mít děti, rozhodla se pro adopci. Ani to jí však nakonec nevyšlo, a tak se zpěvačka podle portálu TN smířila s tím, že jí osud děti zkrátka nepřeje.

Zpěvačce se podařilo adoptovat holčičku, ale po půl roce se k ní přihlásila její babička a Zagorová tak o adoptované dítě přišla. Poté už se nikdy dál nesnažila, jak uvedl její bývalý manžel Vlastimil Harapes.

Zůstává však otázkou, proč se zpěvačka nestýkala ani s vnoučaty své sestry Evelyn Bečvaříkové, která tuto informaci nedávno prozradila Blesku. „Nemluvila o nich a nestýkala se s nimi!“ A proč tomu tak bylo? „Tak to prostě bylo, jinak odpovědět neumím,“ řekla Evelyn, která měla se svou sestrou vždy krásný vztah, ačkoliv měla kvůli její slávě několikrát potíže.

Je možné, že se Zagorová s vnoučaty své sestry nestýkala právě proto, že by se tak mohly otevřít staré rány a zpěvačka by si opět připomněla fakt, že své vlastní děti nikdy mít nemohla.

Zdroj: TN, Blesk, Aha; Náhledový obrázek: Show Jana Krause, FTV Prima/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!