Šarvátka mezi Rytmusem a Jakubem Prachařem: Raper poslal herci drsný vzkaz

Patrik 'Rytmus' Vrbovský

Patrik Vrbovský alias Rytmus (46) je známý nejen díky své hudební kariéře, ale fanoušci ho obdivují i za to, že se nebojí říct na plnou pusu to, co si myslí. Přesvědčit se o tom mohl na vlastní kůži i herec Jakub Prachař (40), kterému raper poslal pořádně ostrý vzkaz.

V neděli večer jsme mohli na televizi Prima sledovat velké finále show Česko Slovensko má talent a o pořádný poprask se zde postarali Patrik Vrbovský alias Rytmus a herec Jakub Prachař. Rytmus dorazil společně se zpěvákem Janem Bendigem podpořit soutěžící výše zmiňované talentové soutěže. Oba hudebníci zde vystřihli vynikají hudební číslo a zazpívali zde svou populární píseň s názvem Romalandia.

Atmosféra v sále byla výborná, ovšem po skončení vystoupení si jeden z porotců Jakub Prachař začal utahovat z romské komunity. Mimo jiné se třeba snažil nevhodně napodobit romský přízvuk. Jak je ale známo, Rytmus si nenechá nic líbit a Prachaře tak pořádně usadil.

„Chas mro kar,“ vzkázal Rytmus romsky Prachařovi, načež Bendig propukl v hurónský smích, neboť raperovi moc dobře rozuměl. V překladu to totiž znamená: „Vyk*ř mi ho“. Raper pak navíc na svůj Instagram vyvěsil video celé této situace a Prachařovi se tak vysmáli i hudebníkovi fanoušci. Příště už si asi herec rozmyslí, jestli si bude z podobných věcí dělat legraci…

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!