Šárka Vaňková to rozjela jako Iveta Bartošová: Neuvěřitelný výkon, pochvaluje si její přítel Petr Vondráček

šárka vaňková

Zpěvačka Šárka Vaňková už není jen účastnicí soutěže Česko hledá SuperStar, ale v klidu by mohla konkurovat Anně Fialové, která představuje skvělou zpěvačku Ivetu Bartošovou (†48) v minisérii Iveta. Šárka totiž 4. října vystupovala ve Strašnickém divadle, kde publikum roztančila i dojala nejznámějšími Ivetinými hity.

Už v první polovině letošního května se objevila zpráva na instagramovém účtu s názvem P.S. IVETA, že se chystá unikátní hudební projekt věnovaný fanouškům Ivety Bartošové. A ten se opravdu uskutečnil, a to právě před dvěma dny. Zazněly hity jako Léto, Málo mě zná nebo Knoflíky lásky a Červenám. Tyto dvě písně si Šárka střihla se svým současným přítelem, hudebníkem Petrem Vondráčkem.

Pár videí z koncertu Šárka umístila i na svůj Instagram. „Já jen děkuji… děkuji všem, co nám pomáhali, a co při nás stáli. Děkuji Fredymu, Péťovi, rodině, přítelům,… všem. A ze srdce děkuji panu Uhlířovi. Vy víte za co,“ napsala k videu s písní Na všem záleží. Fanoušci jsou z jejího vystoupení nadšení. Šárka měla po boku Fredy Bittner band, jehož členy zařadila mezi ostatní, bez kterých by si na tento projekt netroufla.

Nicméně se jí to podařilo a obrovskou pochvalu si vysloužila od Petra Vondráčka. „Neuvěřitelný výkon! Já vím, jak Šárka umí, my spolu doma zpíváme často, ale tentokrát laťku posunula ještě o pár centimetrů, možná decimetrů výš. Byl jsem opravdu nadšenej a spokojenej,“ řekl Petr deníku Aha! po koncertě.

Šárka Vaňková se na několik let zpívání vzdala, dokonce 7 let bydlela na Slovensku, jak píše web Lifee. V roce 2020 ale už zase byla zpět v Česku a pracovala jako zástupce pro vlasovou kosmetiku pro kadeřnické salóny. Její fanoušci jsou ale bez pochyby rádi, že se vrátila k tomu, co ji proslavilo.

Zdroje: Autorský text, redakce, Aha!, Instagram, Lifee; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!