Znají se téměř 20 let, ve vztahu jsou necelý rok: Šárka Vaňková a Petr Vondráček promluvili o případné svatbě

Šárka Vaňková, Petr Vondráček

Ve druhé epizodě letošní řady divácky oblíbené Show Jana Krause byli hosty i zpěvačka Šárka Vaňková (36), která se proslavila účinkováním v pěvecké soutěži SuperStar, kde skončila na úctyhodném druhém místě, a moderátor Petr Vondráček (47). Svůj vztah oznámili teprve loňský rok v červnu, znají se však bezmála dvacet let.

Jejich první setkání rozhodně osudové nebylo. Poprvé se potkali v roce 2005 v Lucerna Music Baru, kde vystoupili v rámci koncertu saxofonisty Felixe Slováčka. O tři roky později se setkali znovu, tentokrát při zkoušení muzikálu Adéla ještě nevečeřela, které uvedlo Divadlo Broadway. Vondráček si v něm zahrál postavu všeznalého detektiva Nicka Cartera, Vaňková naivní Květušku, kterou si ve filmovém zpracování z roku 1978 zahrála oblíbená herečka Naďa Konvalinková.

Pár se od té doby pracovně nesetkával, pouze sem tam ve společnosti. Oba za sebou mají řadu bývalých vztahů, z nichž některé byly hojně propírány v médiích. Vaňková se nedávno svěřila, že byla obětí domácího násilí, když jí její bývalý přítel po několik let psychicky i fyzicky týral. Během vystupování musela skrývat četné modřiny make-upem a notné šrámy na duši zakrývat smutným úsměvem.

Zlé časy jsou naštěstí pryč a Vaňková našla štěstí v náruči plesového moderátora i občasného zpěváka. Po letech se opět setkali na prknech, která znamenají svět, tentokrát v Divadle Adverte, kde dodnes účinkují ve hře Presidenti. A právě během oné inscenace mezi nimi přeskočila pomyslná jiskra. Pár spolu rád tráví veškerý možný volný čas a nebrání se ani společnému vystupování.

Jedna z otázek během Show Jana Krause se stočila i na téma svatby. Na tu Vondráček reagoval humorem sobě vlastním a slovo raději přenechal své přítelkyni: „Já bych se jako každá žena chtěla jednou vdávat a někomu patřit, ale to je otázka nás dvou a zatím se o tom nebavíme. Asi z toho má strach, Péťa je hodně ryzí, co na srdci, to na jazyku, na nic si nehraje, je to gentleman, ale najednou řekne takovou hloupost a celá romantika je pryč, takže jestli bude svatba, to já se nikdy nedozvím“. Tak uvidíme, zda se v budoucnu z Vaňkové stane vdaná paní.

Zdroj: Autorský text, redakce, Show Jana Krause, Vlasta, Prima Ženy, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!