Šárka Rezková poskytla dceři Karla Gotta azyl u sebe doma: Dominice bych už asi znovu nepomohla, přiznala

Šárka Rezková

V době, kdy nejstarší dcera zesnulého Karla Gotta řešila manželskou krizi, při níž stačilo málo a skončila by rozvodem, nabídla zpěvačka Šárka Rezková Dominice Gottové (50) pomoc. Ta ji obratem využila a z Finska se přestěhovala do bytu Rezkové, kde společně se zpěvačkou a její rodinou několik měsíců žila. Ačkoliv od události uplynuly více jak čtyři roky, Rezková až nyní prozradila, že by Gottové pomocnou ruku podruhé nejspíš už nenabídla.

Důvodem mají být především alkoholové eskapády Gottové, o kterých Rezková neměla do té doby nejmenší tušení. Azyl dceři Karla Gotta nabídla na popud společných přátel, které Gottová přesvědčila, že se hodlá v Čechách usadit natrvalo a potřebuje pouze dočasné zázemí, než se vzpamatuje z psychického nátlaku svého manžela, finského hudebníka Tima Tolkkima, který jí měl opakovaně zahýbat s o desítky let mladšími ženami než je on sám.

Co už ale Rezková netušila, byla skutečnost, že mimo očividné problémy, kterými si Gottová za poslední měsíce prošla, trpí občasná spisovatelka neléčenou závislostí na alkoholu, se kterou se odmítá léčit: „Bylo mi řečeno, co všechno prožila, jenom mě nikdo neupozornil na fakt, že Domča asi tím, jak to měla těžké, propadla alkoholu,“ prozradila zpěvačka v pořadu Kápni božskou. I přesto Gottové nakonec nabídla volný pokoj ve svém domě a snažila se ji opětovně postavit na nohy: „Finančně jsem na tom byla hůře než Dominika, ale protože jsme měli v domě pokoj navíc, nabídli jsme jí ho,“ zavzpomínala Rezková.

Krátce po nastěhování Gottové se zdálo, že společné soužití bude fungovat a dcera našeho nejslavnějšího zpěváka se skutečně snaží začít žít nový život. Po pár týdnech bylo ale vše jinak, neboť do Česka přiletěl Tolkki a začal na Gottovou naléhat, aby se spolu s ním vrátila do Finska. Gottová hledala útěchu v alkoholu, který kombinovala s léky. Vše se zvrtlo v ostrou mediální přestřelku, na kterou Rezková nebyla vůbec připravena. I proto ji v médiích zastupoval její bývalý přítel, Miroslav Kolodziej: „Já se odmítala hádat jako dvě hokyně na pavlači. Všechno to řešil můj expřítel, který má rád publicitu,“ okomentovala vyhrocenou situaci Rezková.

I přes veškeré eskapády, které s nejstarší dcerou Karla Gotta zažila, nevzpomíná Rezková na Dominiku ve zlém: „Je to inteligentní holka, žádná hlupačka“. Společné setkání s Gottovou ale v blízké době neplánuje: „V kontaktu nejsme. Myslím, že o setkání nestojíme ani jedna,“ vysvětlila. „Jestli to byla chyba? Spíš zkušenost, už bych to asi neudělala,“ dodala závěrem zpěvačka.

Zdroj: Autorský text, redakce, Blesk, Stars24, Kafe; Náhledová fotografie: Foto: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!