Sara Sandeva zakrývala na premiéře bříško, spekuluje se o pokročilém těhotenství s Prachařem

Oblíbený herec, moderátor, zpěvák a bavič Jakub Prachař už více než dva roky tvoří pár s krásnou herečkou makedonského původu Sarou Sandevou. Tato dvojice se poznala při natáčení seriálu Dvojka na zabití. Nyní se spekuluje o tom, zda není herečka v pokročilém těhotenství.

Po nějaké době trvání jejich vztahu se začalo mezi jejich blízkými spekulovat o tom, že se tato dvojice zasnoubila. Nebylo by na tom nic zvláštního, protože ze společných fotek, které občas herečka na svém Instagramu ukáže je zcela jasné, že se oba mají velmi rádi.

Mimo zásnub se nyní mluví o zcela vážnějším tématu. Sara by měla údajně být těhotná a mít za sebou třetí trimestr. Tomu naznačuje i Jakubův nedávný rozhovor, kdy dal herec zcela jasně najevo, že téma dalšího dítěte je na stole. Jednu dceru už má, ale ta už je dle jeho slov moc velká. 

Když Sara vyrazila spolu s Jakubem na premiéru filmu Buď chlap, ve kterém právě Prachař hraje hlavní roli, oblékla si černé šaty, které možná až nápadně zakrývaly bříško. Jak je známo, černá zeštíhluje. I tak lze na fotografii z jejího Instagramu poznat, že má břicho mírně zakulacené.

„Nevadilo by mi mít ještě jednu dceru. Holky jsou opravdu lepší, navíc ta moje už trochu vyrostla,“ prozradil tehdy samotný Jakub. O údajném Sářiném těhotenství se v posledních dnech začalo hovořit i v divadle, kde herečka pravidelně účinkuje. 

„Má za sebou první trimestr, a vypadá naprosto dokonale,“ prozradil nejmenovaný zdroj portálu Sedmička, který je herečce velmi blízký a dodal, že Sara je z nové životní role nadšená. Je prý z velké rodiny, a proto by sama chtěla mnoho potomků. 

ZdrojSedmička.czSuper.cz; Náhledový obrázek: Show Jana Krause/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!