Sara Sandeva vyrazila na ples v odvážných šatech raději s kamarádkou. Prachař by jí prý udělal ostudu

Herečka Sara Sandeva (25) se ukázala ve společnosti nejspíš úplně poprvé v odvážných šatech, které jí nesmírně slušely. Na ples však raději nevyrazila s přítelem Jakubem Prachařem (39), ale s kamarádkou, píše portál Expres.

Sara Sandeva je přirozená kráska, která moc dobře ví, co jí sluší. To dokázala i na akci Český ples, na který se připravila dokonale. Herečka však nedorazila s Jakubem Prachařem, čímž všechny překvapila. Šaty jí však údajně schválil. „Já mu vždy ukazuji, co si beru na sebe. Tyhle šaty se mu moc líbily,“ řekla v rozhovoru pro Expres.

Ačkoliv je Jakub Prachař vtipný a nechybí snad v žádném komediálním pořadu, tak na tanec talentem obdařen nebyl. Sara prozradila, že je Jakub příšerný tanečník a proto se dobrovolně rozhodl zůstat doma.

Sara Sandeva se na plese potkala i s Jakubovou bývalou manželkou, Agátou Hanychovou. Obě dámy se sobě vyhýbaly a rozhodně neplánovaly společnou řeč.

Na Instagramu se herečka pochlubila fotografií i videem se svými božskými šaty. Přiznala, že si v nich připadala krásně a žensky.

Zdroj: Expres, Instagram; Náhledový obrázek: Show Jana Krause/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)