Svatební přípravy narušilo nepříjemné zranění: Sáře Donutilové ochrnula část obličeje

Sára Affašová Donutilová

Sára Donutilová, která stále vystupuje pod svým dívčím jménem Affašová, se na podzim loňského roku stala vdanou paní. Za manžela pojala svého stálého partnera, herce Martina Donutila. Jak ale nikdo z jejích fanoušků doteď netušil, radost z blížící se svatby vystřídal strach z bolestivého ochrnutí části obličeje.

Jako většina tvůrců a umělců, kteří aktivně vystupují na sociálních sítích, popřála i Sára svým sledujícím mnoho štěstí a zdraví do nového roku. Nezapomněla zrekapitulovat ani rok minulý, který pro ni byl až na ono zmíněné ochrnutí, rokem plným radosti a naplněného štěstí. Do roka a do dne od zasnoubení se provdala za svého dlouholetého přítele, mladšího syna slavného herce, Martina Donutila, který ji o ruku požádal pouhý měsíc po bolestivé ztrátě společného potomka.

Svatba sympatického páru proběhla loňský podzim v kruhu nejbližších a mladým novomanželům se jí podařilo dokonale utajit, takže se o ní veřejnost dozvěděla až po několika dnech. Jak jsme ale již zmínili, rok 2023 nebyl naplněn jen radostnými událostmi, ale bohužel i nečekaným zraněním.

O něm se Sára se svými fanoušky rozhodla podělit v posledním instagramovém příspěvku loňského roku: „Prošla jsem sice řadou nemocí, pár dní před svatbou jsem ztratila na chvíli schopnost mluvit a ochrnula mi půlka obličeje, ale nakonec vše dobře dopadlo a odcházela jsem ještě ten den domů se speciální migrénou. Obcházela jsem tenhle rok doktory všeho druhu. Znám už podle mě úplně všechny“.

Naštěstí jí předepsané léky zabraly, a Sára si tak mohla svatební den užít plnými doušky. Jak sama v postu doplnila, je i přes potíže vděčná za lidi, kteří ji obklopují: „Jsem ale přes všechny strasti ohromně vděčná, že se staly i TAK krásný věci! Vzala jsem si svého báječného muže, kterého miluju nade vše, máme dokonalou rodinu, kde nás mají všichni rádi, chrání nás a podporují a všichni jsou nám celou tu dobu oporou“. V novém roce se chce především věnovat poznávání sebe sama a cestování s manželem.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Frekvence 1; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!