Rytmus si pořídil obrovský prsten za 2,5 milionu, Jasmina na něj zírala s otevřenou pusou

Patrik 'Rytmus' Vrbovský

Slovenský rapper Rytmus alias Patrik Vrbovský (46) si pořídil obrovský zlatý prsten, který nese 1700 diamantů. Jeho výroba trvala víc než rok, Patrik si jej nakonec převzal o Vánocích.

Patrik Vrbovský se může pyšnit veleúspěšnou kariérou, kdy se dokázal vypracovat na jednoho z nejoblíbenějších československých umělců. A právě všechny jeho milníky mu má připomínat jeho nový prsten za 2,5 milionu korun, který váží neskutečných 110 gramů a veliký je tak moc, že by si jeden myslel, že rapperovi snad při nošení zlomí prst.

Když si Patrik svůj prsten přebíral, byla u toho i jeho manželka Jasmina Alagič (34). Ta při pohledu na prsten posetý diamanty nestačila zírat. Sledovala jej s otevřenou pusou, což pobavilo i jejího manžela. „Je dobře vidět moje závist ve tváři?“ okomentovala video s humorem moderátorka.

Jak Vrbovský později vysvětlil, prsten je z 18karátového zlata a na něm se nachází pouze nejčistší diamanty na světě. „Pojmenoval jsem ho pochopitelně Greatest of All Time, protože jsou na něm všechny moje sólo desky (Bengoro, Kral, Fenomen, Krstný Otec), které přinesly klíče k úspěchu dnešních rapperů,“ napsal na svých sociálních sítích.

Patrik nakonec poděkoval sám sobě i svým fanouškům a dočkal se mnoha obdivných zpráv. „Prsten mi připomíná houževnatost, víru v sebe sama i chuť riskovat. Má pro mě velký význam, protože je v něm můj život,“ uzavřel.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!