Rozpad nerozlučné trojice: Martina Pártlová s Veronikou Arichtevou odjely na hory, Štíbrovou nechaly doma

3v1, Nikol Štíbrová Leitgeb, Martina Pártlová, Veronika Arichteva

To, o čem si už nějakou dobu cvrlikali i vrabci na střeše, se nyní nejspíše potvrdilo. Už před nějakou dobou média spekulovala, že legendární uskupení 3v1 zažívá profesní i osobní krizi. Nejprve se dámy nedokázaly domluvit, kdy se již tradičně před Vánoci sejdou, aby se nejen viděly, ale také mohly uspořádat oblíbený livestream, na který se těšil nejeden jejich fanoušek. Následně za zimními radovánkami vyrazily spolu s rodinami jen zpěvačka Martina Pártlová a herečka, známá především ze seriálu První republika, Veronika Arichteva.

Proč zůstala poslední členka trojice Nikol Štíbrová doma je prozatím záhadou. Je pravděpodobné, že spolu s oznámením o konci uskupení 3v1 skončilo i přátelství s jednou z nejvlivnějších influencerek, díky které se podařilo dokončit nejen sbírku na vážně nemocného Martínka, ale i celou řadu dalších charitativních projektů.

Zbylé dvě dámy se spolu naštěstí přátelit nepřestaly a společně se svými partnery a dětmi vyrazily na hory do vyhlášené Pece pod Sněžkou, odkud svým sledujícím nezapomněly poslat přání do roku 2024: „Takový poklidný konec roku. Silvestra jsme si klasicky udělali už včera. Tak vše nej do 2024. Hlavně zdraví a funkční klouby“. I přesto, že s nimi Nikol do zmíněné destinace opakovaně jezdila, letos příchod Nového roku oslavila spolu se svým manželem a dětmi formou pyžamové párty.

Spekuluje se, že za rozpad slavného tria mohou přetrvávající neshody mezi Arichtevou a Štíbrovou. Obě dámy mají mít zcela jiný přístup k výchově dětí, což nejspíše zapříčinilo opakující se hádky a následné odloučení v minulosti nerozlučných kamarádek. K situaci se pro redakci časopisu Blesk vyjádřila i sama Veronika Arichteva: „V každým kamarádství je to občas nahoru a dolů, myslím, že to je stejný jako v manželství. Ano, občas se s holkama pohádáme, určitě to není jen s Nikčou, je to i s Marťou, ale pak se zase udobříme“.

Můžeme jen doufat, že se veleúspěšná trojice dá znovu dohromady alespoň po profesní stránce. Přeci jen jejich zábavná a tematicky laděná videa byla nejen divácky hojně sledovaná, ale také výdělečná. Populární byly i jejich rádiové vstupy na stanici Frekvence 1. Mnoho jejich fanoušků volalo po založení dnes oblíbených podcastů. Uvidíme, zda si dámy přání fanoušků vezmou k srdci.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!