Rozesmátý Petr Kolečko k těhotenství Vignerové: „Rodit budeme do vany“

petr kolečko

Scenárista Petr Kolečko svou manželku doprovodil na módní show, kde měla modelka vystupovat. Nebránil se ani rozhovorům a rovnou se vyjádřil k těhotenství Anety Vignerové.

Právě smysl pro humor je podle Anety to, co na svém manželovi nejvíc miluje. Petr Kolečko dlouho nečekal a svoje vtípky předvedl v praxi.

Když se redakce Blesku zeptala modelky na těhotenství, okamžitě se ujal odpovědi. „Moc se těším na porod, rodit budeme do vany. Akorát to zkusíme s vypuštěnou vodou, tak snad se nám podaří sehnat nějakou ergonomickou vanu,“ říká sarkasticky Kolečko.

Aneta však se smíchem vše uvedla na pravou míru. „Miminko nečekáme, do budoucna to ale nevylučujeme. To by nebyl Petr, aby si z toho neudělal legraci,“ práskla na Kolečka. Smysl pro humor se jim rozhodně hodí, protože na začátku května schytali pořádnou kritiku za společnou prvomájovou fotografii.

Petr v poslední době doprovází Anetu snad na všechny akce, podle Expresu však nevypadá příliš nadšeně. Že by už scenáristu nudil život s jen jednou ženou?

Zdroj: Blesk, Expres, Instagram Anety Vignerové; Náhledový obrázek: Maximilian Bühn/Wikimedia commons CC-BY-SA 4.0

error: Content is protected !!