Rozchodem zlomený Jaromír Soukup: Chce svou lásku zpátky? Agátu Hanychovou brání jako lev

jaromír soukup, agáta hanychová

Přestože Jaromír Soukup (54) působí jako muž, kterého na kolena jen tak něco nesrazí, zdá se, že rozchod s Agátou Hanychovou (38) mu zlomil srdce. V kuloárech se navíc šušká, že by byl rád, kdyby se k němu modelka vrátila. Svou bývalou partnerku navíc brání před okolním světem. Co vzkázal Karlu Vágnerovi mladšímu, který se do brunetky pustil?

Není žádným tajemstvím, že vztah Jaromíra Soukupa (54) a Agáty Hanychové (38) skončil rozchodem. Kdo by však čekal, že na sebe bývalí partneři budou nyní házet špínu, byl by na omylu. Naopak se zdá, že oba rozpad vztahu velmi mrzí. A zatímco modelka zahání smutek péčí o své tři malé děti, mediální magnát se konečně k rozchodu vyjádřil. A z jeho slov je znát, že mu není vůbec do smíchu. „Agáta oznámila rozchod, takže už s Agátou netvoříme pár. S údivem jsem sledoval, kolik nenávisti vůči mně je. Různých pisálků a zaručených zpráv o tom, jak tady zkrachujeme a jak jsem byl Agátě nevěrný. Přijde mi to už přes čáru,“ svěřil se Soukup na obrazovkách televize Barrandov s tím, že si své soukromí střeží a nehodlá prát na veřejnosti špinavé prádlo. Avšak bylo znát, že moderátora rozpad vztahu s maminkou jeho dcery Rozárky hodně trápí.

V kuloárech se navíc šušká, že mediální magnát do poslední chvíle doufal, že vztah s Hanychovou zachrání a že se k němu modelka vrátí. Údajně se také měl až z brunetčina Instagramu dozvědět, že je rozchod definitivní. Říká se, že i v těchto dnech se má Soukup snažit modelku přesvědčit k návratu, ale ona je prý rozhodnutá, že už s ním být nechce. Podle webu Extra totiž za jejich rozchodem měly stát Soukupovy dluhy, kvůli kterým měl doma vytvářet nesnesitelnou atmosféru. Podle výše zmíněného webu tak od něj musela modelka doslova utéct.

Nicméně se zdá, že Soukup i přes problémy Hanychovou stále miluje. Nedávno se totiž do modelky na Instagramu pustil manžel Simony Krainové Karel Vágner mladší, který se jí vysmíval kvůli tomu, že střídá partnery a že podle něj není ve svém životě nijak úspěšná. To si ale nenechal líbit Soukup a Vágnerovi poslal pořádně ostrý vzkaz. „Včera Karel Vágner najel do Agáty, asi chce využít rozchod. Já jsem si říkal, co to je. Pro nikoho rozchod není lehká věc, pro mě určitě ne. Když chce někdo ublížit někomu, komu není dobře, tak je svině. Karle, běž do p*dele,“ vzkázal mu podle Super. Svou expartnerku stále brání jako lev.

Tak uvidíme, jestli to na modelku udělá dojem a dá mediálnímu magnátovi ještě šanci. Z rozpadu jejich vztahu je prý nešťastná i maminka Hanychové Veronika Žilková, která se k celé záležitosti odmítá vyjadřovat.

Zdroj: Redakce, autorský text, Extra, Super; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!