Romantika na Maledivách a blyštivý prstýnek: Brzobohatý a Písařovicová se údajně zasnoubili

daniela písařovicová brzobohatá

Daniela Písařovicová (44) ve vztahu s Ondřejem Brzobohatým (40) jen kvete. Jejich vztah už překonal několik překážek, ale zdá se, že jim to klape čím dál víc, což dokazuje také jejich nedávné zasnoubení na Maledivách.

Moderátorka Daniela Písařovicová na svých sociálních sítích občas sdílí střípky ze svého života, čímž prozradila také to, že s Ondřejem Brzobohatým často cestují. Už spolu byli v New Yorku, ve Španělsku a nedávno na Maledivách. I když v poslední době pravděpodobně měli spoustu stresu, jejich vztah to jenom posílilo.

Když naposledy vyrazili na dovolenou, jako destinaci si vybrali krásné Maledivy. Pár se právě na tomto místě údajně zasnoubil. Sami to nikde nezveřejnili, protože nejspíš nejsou připraveni na další várku možné nenávisti, které se jim v poslední době dostává, a to kvůli kauze s Ondřejovou bývalou manželkou Taťánou Kuchařovou.

Pár se však zasnoubením nijak netají, nedávno totiž byli na charitativní akci, kde měla Daniela na prsteníčku blyštivý diamantový prstýnek. Ano, je to pravda. Zasnoubili se na Maledivách,“ potvrdil zdroj z jejich blízkého okolí Blesku.

Písařovicová ještě vdaná nebyla, kdežto Brzobohatý se bude ženit již po třetí. Snad se na něj tentokrát usměje štěstí a bude se svou vyvolenou již napořád.

Zdroj: Redakce, Blesk, CNN Prima; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!