Románek Shopaholic Adel: Noc měla strávit s bizarním zápasníkem Kunštárem. „Byla o ničem,“ řekl

Shopaholic Adel, Adéla Pulcová

Ačkoliv se kontroverzní influencerka dušovala, že žádného muže si momentálně do života nepustí, vše má být opět jinak. O jejich údajném románku promluvil zápasník bizarní organizace RedFace, známý výtržník ze Sokolova, Petr Kunštár. Ten na svých sociálních sítích oznámil, že měl s Adélou Pulcovou (30) krátký poměr, který ho však příliš neuspokojil, a tak se jejich cesty téměř okamžitě opět rozdělily.

Petr Kunštár je známý svou drogovou minulostí, z níž se opakovaně léčil. Doufejme, že úspěšně. Momentálně se pohybuje po Sokolově, stálou práci pravděpodobně nemá a čeká na další nabídku zápasu z organizace RedFace. Přespávat má na sokolovské ubytovně, odkud měl zavítat právě do pražského bytu Shopaholic Adel. Dvojice spolu měla strávit onu osudnou noc, která ale nedopadla dle představ.

Ačkoliv by se spíše očekávalo, že si Kunštár nechá románek pro sebe, otevřeně se s ním pochlubil na svém Instagramu: „Jo, tak jsem s ní spal“, prozradil na rovinu. „Byla o ničem, mám na lepší“, dodal vzápětí. Zvláště druhý Kunštárův výrok nevrhá na Adélu Pulcovou příznivé světlo. Nedávno obletěla média zpráva, že bizarní tiktokerka vypisuje výběrové řízení na budoucího partnera, a tím pádem jí Kunštárova slova o její nedostatečnosti příliš nepomohou. I přesto, že Pulcová tvrdí, že momentálně nikoho nehledá, z minulosti víme, že věřit se jí příliš nedá.

Adéla se k poměru s Kunštárem po pár hodinách vyjádřila ve svém Insta Story, kde celou věc rezolutně popřela slovy, že si zápasník RedFace vše vymyslel a ať její sledující nevěří zprávám z médií. Otázkou je, zda se alespoň jednomu z obou aktérů dá věřit. Shopaholic Adel je známá svými excesy, které vzápětí popírá, ačkoliv je očividné, že se udály.

Co se týče sporného románku s Kunštárem, vše je momentálně obestřeno tajemstvím. Dokonce je i možné, že poměr spolu měli v době, kdy Adéla byla ve vztahu se svým expřítelem, Janem Kulasem, neboť se po jejich rozchodu nechal slyšet, že Adéla je nejen náladová a manipulativní, ale také mu svými činy ublížila natolik, že neměl jednoduše na vybranou a musel ji opustit.

Zdroj: Autorský text, redakce, TopFight, Extra; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!