Roman Vojtek dostal ten nejlepší vánoční dárek: Narodil se mu syn jménem Vincent

Roman Vojtek, Petra Vojtková

Herec a zpěvák Roman Vojtek se o víkendu stal čtyřnásobným otcem. Se svou druhou manželkou Petrou na světě přivítal jejich druhého společného potomka, syna Vincenta. V roce 2020 se jim narodil první syn Nathaniel, který se před pár dny stal velkým bráškou.

Roman se touto krásnou událostí pochlubil na svém Instagramu. Sdílel úžasnou fotku, na kterou se můžete podívat níže, a připsal vyznání od srdce nejen pro svou ženu. „Včera v sobotu večer se nám po nádherném porodu narodil náš syn Vincent Vojtek. Velmi děkujeme Porodnici Bulovka, jmenovitě porodní asistentce Veronice Kamarádové. Děkujeme za nádherný, vstřícný a velmi respektující porod. Děkujeme naší dule Jitce Čejkové za neuvěřitelnou pomoc, klid a napojení. Děkujeme holkám z Porod je krásný za opětovnou přípravu, a hlavně… Děkuji Tobě, Peti. Bylas neuvěřitelná, úžasná a byli jste s Vincentem nádherný tým. Moc vás miluju. A děkuji tam nahoru za dar mít další zdravé dítě. Jsem vděčný.“

 Roman má, kromě nemladších dvou synů, ještě děti s předchozího manželství. S exmanželkou Terezou vychovávají dceru Editu (13) a syna Benedikta (8). Roman padl v očích veřejnosti, a zřejmě i některých svých fanoušků, v nemilost, když Terezu opustil jen krátce před narozením Benedikta. Dodnes to některým lidem leží v žaludku.

„Nezdrhls?“ ptá se uštěpačně sledující Laura. V hromadě gratulujících komentářů se ještě objevil jeden podivující se nad skutečností, že od téhle ženy Roman ještě neutekl. Zdá se, že to herec opravdu nemá v plánu. Petra dnes už sdílela fotku z domova a jedním slovem je rozkošná.

Zdroje: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!