Roman Tomeš podstoupil operaci kýly: Připadám si, jako bych měl dva penisy, přiznal otevřeně

Mladý český herec Roman Tomeš nedávno podstoupil již třetí operaci kýly. Bohužel pooperační stav není zcela bez komplikací, a jak sám herec přiznal, takovou reakci na zákrok nečekal. Na některých místech intimních partií je extrémně oteklý.

Herec Roman Tomeš 13. března informoval své fanoušky na svém Instagramu o tom, že není nic lepšího než se probudit po operaci. Pod kudlu šel kvůli vážným problémům s kýlou, a nebylo to poprvé v jeho životě.

Tento zákrok podstoupil celkem třikrát. ,,Jako dlouholetý sběratel všemožné kýly oficiálně končím s touto soutěží! Příště už nic jiného než doprovod do porodnice,“ prohlásil otec dvou synů, které má se svou manželkou, též herečkou Michaelou Tomešovou.

Bohužel se ale neuzdravuje tak, jak by si přál. ,,Je to tak, bohužel nastaly komplikace. Jsem v klidovém režimu. Moc to nevydržím, jsem workoholik, takže se to trochu projevilo,“ prozradil, a i když se jedná o nepříjemné téma, řekl navíc, co ho přesně trápí.

,,Je to trochu ošemetné téma. Po operaci jsem měl dole něco nateklého, monstrózně to oteklo. Vypadá to, že jsem o dvě čísla menší. Víme co. Ale ani jedno není plně funkční, takže je to vlastně nepoužitelné. Včera jsme s manželkou Míšou seděli na gauči a ona mi sáhla na nohu a byla nadšená, že stačí dotek. Tak jsem jí řekl, že je to ten druhý. Je to legrační, přijdu si, jako bych měl dva penisy, ale oba rozbité,“ doplnil dále s úsměvem na tváři.

Zdroj: Instagram, Super.cz, Aha; Náhledový obrázek: Roman Tomeš – se svolením

error: Content is protected !!