Roman Ondráček si nedá pokoj: Vyhrožoval pěstmi redaktorce, pak nazval Gottovou a Žbirkovou zlatokopkami

Roman Ondráček

O Romanu Ondráčkovi se v posledních dnech píše víc, než by bylo zdrávo. Zatímco po konci kapely Těžkej Pokondr o něm nebylo téměř slyšet, teď je znám pro své agresivní výstupy na veřejnosti. Redaktorka webu Super od něj chtěla vyjádření k tomu všemu, málem však také schytala jednu do zubů.

Redaktorku zajímalo, kdo byl tak odvážný, že si Ondráčka pozval na křest. Roman se totiž objevil na křtu nového videoklipu dívčí kapely Red Zone, se kterou se prý dlouho zná, píše se v článku. „Chceš taky ode mně chytit dvě pěstí?!“ zeptal se výhružně s tím, že redaktorka vypadá podobně jako Davidová. Tu prý neuhodil, naopak ona mu dala dvě rány pěstí. To tvrdí už od incidentu na křtu nového alba Michala Davida, o kterém psal zpravodaj iDnes.

Romanovo chování je omlouváno jeho ženou Ninou. Podle ní je nemocný, trpí bipolární poruchou. O tom se Roman rozpovídal v rozhovoru pro web Expres, který udělal v ten samý den, jako rozhovor pro Super. Přiznal, že byl v léčebně, podle jeho slov centru duševní podpory, ale pouze proto, aby se tam zklidnil. Byl totiž velmi rozčilený z toho, jak probíhal křest Davidovy nové desky. S Michalem se domluvil na společném vystoupení, dva dny před začátkem mu prý řekl, že se to ruší a vzápětí opět volal, že ať tedy přijde.

Ohledně údajného útoku na Marcelu Davidovou si stojí za tím, že on ji neuhodil. Ona byla tou, kdo ho dvakrát praštil pěstí – jednou do krku, podruhé do zad, protože svůj proslov na pódiu už příliš protahoval a podle ní celý večer slušně řečeno zkazil. Do centra si jel srovnat myšlenky v hlavě. Dostalo ho prý to, když Davidovi volali jeho ženě, aby ona zveřejnila, že Roman trpí bipolární poruchou, aby se celá ta situace uklidnila.

Je velice těžké poznat, kde je pravda. Spousta lidí miluje Michala Davida a tudíž velká spousta teď nesnáší Ondráčka. Jenže po poslechnutí jeho celého rozhovoru pro Expres se zdá, že nic není tak jednoznačné. Roman po Davidovi požaduje, aby jeho nová deska byla stažena z prodeje a aby se jejich společná píseň Rakeťák nebyla nikde dostupná online. Deska se prý bude dělat znovu.

To však není všechno. Ondráček se v rozhovoru pro Expres pustil i do dalších známých osobností. „Showbyznys mě bude nenávidět, ale každá zlatokopka zničila svého manžela,“ řekl a naznačoval tím například Ivanu Gottovou a Kateřinu Žbirkovou. Sám je sice nejmenoval, ale to ani nemusel. Aby posluchačům napověděl, zmínil Mekyho Žbirku a citoval písničku Karla Gotta.

Zdroje: Autorský text, redakce, Expres, Super, iDnes; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!