Richard Genzer v pandemii smažil palačinky, teď pronajímá hausboty: Týden vyjde na 33 tisíc

Herec a bavič Richard Genzer (57) musel ještě před pár lety prodávat palačinky ve stánku, protože kvůli covidové pandemii neměl peníze. Nyní pronajímá hausboty, ze kterých má slušný příjem.

Richard Genzer si před lety koupil vlastní hausbot, který ho vyšel na 2 miliony, jenže ho jeho známý podvedl a on o něj přišel. Bavič se od té doby snaží ztracené peníze získat zpět a zdá se, že se mu konečně začíná dařit. Prodeji palačinek je konec a on teď pronajímá plovoucí obytné stavby.

Před třemi lety Genzer smažil palačinky a zametal kolem provozovny, kde nějakou dobu pracoval. Jemu to nevadilo, avšak zákazníci si mysleli, že se u palačinkárny něco natáčí. Ve skutečnosti si bavič potřeboval jen přivydělat. A nakonec ho to prý i docela bavilo.

Nyní už se ale opět věnuje herectví a kromě toho i pronájmu krásných obytných lodí, kde sám plánuje strávit velkou část léta. „Má to výhodu v tom, že si sám sobě můžu pronajmout hausbót a nic za něj nezaplatit. Ale myslím si, že jsem takovej hajzl, že bych sám sobě nevrátil DPH,“ říká se smíchem.

Hausbot si lze pronajmout za přibližně 33 tisíc korun na týden, za tuto cenu však nabízí naprosto všechno. Terasu, dvě prostorné ložnice, kuchyni i velký sprchový kout. U konkurence jsou k dispozici běžně ale i menší hausboty, které jsou i dvakrát levnější.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu, Blesk, Děčínský deník; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!