Richard Chlad radí o životě podnikatele se ženou: Role musí být jasně dané, když to nefunguje, běžte od toho

Richard Chlad, Anna Marie Kánská

O Richardu Chladovi se toho moc nepíše, ale když se něco objeví, tak to stojí za to. Velkou událostí byla jeho nedávná svatba s krásnou Annou-Marií Kánskou, která je dcerou Veroniky Kánské, představitelky Blaženy z úspěšné Troškovy trilogie. Nedávno však vystoupil v podcastu bratrů Dunovských a i to zanechalo stopu.

Richard převážně mluvil o svém životě, jak se vlastně stal úspěšným podnikatelem. Na celé video se můžete podívat zde. Narazil ale také na otázku výchovy dětí a soužití se ženou v domácnosti. Sám Richard má děti čtyři, jak píše časopis Blesk, a způsob jejich výchovy převzal po svých rodičích. Měl přísnou maminku, která nešla pro facku daleko, a otce, který mu nedal nic zadarmo.

Ohledně života úspěšného podnikatele se ženou má Richard jasno – musí v něm být jasně nastavené role a dělba práce. Muž se vydělává peníze a živí rodinu, žena se stará o domácnost, rodinu a zajišťuje svému úspěšnému muži prvotřídní servis ve všech ohledech. Jedině tak může podávat skvělé výkony.

Musí ti dát za**kat, nesmí to mít postranní úmysly, protože jestli to takhle nefunguje, se seberte a běžte od toho. Je to otázka času. Čím dřív to uděláte, tím líp,“ řekl bývalý automobilový závodník bez obalu. Považuje to za velmi cennou radu pro ostatní muže. Podle něj nemůžou být úspěšní, když musí po práci běžet vyzvednout dítě ze školky.

Nejspíš je dobře, že svou současnou manželkou neplánuje mít děti. Věnování se jim by ho brzdilo od podávání skvělých výkonů. Od toho přece má chlap ženu nebo partnerku. Pokud toto Anna věděla hned zpočátku jejich vztahu, rozhodnutí nemít děti bylo na místě. Podle květnového rozhovoru pro web Extra, se na tom dohodli společně.

Zdroje: Redakce, autorský text, Blesk, Extra; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!