Richard Chlad, který dostal kritiku za svůj výrok o ženách, tentokrát poradil dámám: Pokud máte doma parazita, vyměňte ho

Richard Chlad, Anna Marie Kánská

Úspěšný miliardář Richard Chlad (61) promluvil před několika měsíci v podcastu Brocast o tom, jak by měl podnikatel pojmout život se ženou, čímž mnohé z nich pořádně naštval. On sám se tomu zasmál. Nezapomněl tentokrát poradit i ženám.

Richard Chlad překvapil veřejnost, když promluvil o tom, jak by se ženy měly starat o domácnost, o rodinu, a hlavně o své muže. Mnohé ženy pobouřil zejména stylem, jakým o nich mluvil, nezapomněly ani litovat jeho manželku Annu-Marii Kánskou.

„Pokud chcete být úspěšným podnikatelem, tak vaše manželky nebo partnerky se musí starat o rodinu. Ta dělba práce v rámci rodiny je daná. Pokud je živíte, tak ony se starají o domácnost. Musí ti dát za**at a nesmí to mít postranní úmysly, protože jestli to takhle nefunguje, běžte od toho, zněla tehdy jeho slova, kvůli kterým se strhla lavina. Z toho si ale podnikatel vůbec nic nedělá. Proč by taky měl? Není pochyb o tom, že se jeho manželka má nadmíru dobře, a jelikož nemusí pracovat, domácí práce jí potíž rozhodně nedělají. Jak Chlad sám uvedl, s Annou-Marií Kánskou se na všem dohodli už před svatbou a náramně jim to funguje.

Podnikatel vysvětlil, že se jednalo spíše o vytržení z kontextu. Z toho usoudil, že drtivá většina kritizujících lidí si podcast jednoduše neposlechla celý. „Kdo si ten podcast poslechl, potom i pochválil nebo zatleskal. Ta upoutávka byla opravdu hodně drsná, takže se strhla obrovská lavina diskuzí a musím říct, že mě to strašně pobavilo a obrovsky to nakoplo tu sledovanost toho Brocastu,“ objasnil Chlad.

Chlad svá slova vysvětlil a nakonec poradil i dámám. Pro jeden určitý typ mužů totiž pochopení rozhodně nemá. Na mysli měl takové muže, kteří z práce domů příliš velký obnos peněz nenosí, ale přesto od své manželky očekávají zázraky.

„Funguje to oboustranně. Dámy, pakliže cítíte, že máte doma parazita, který nedělá nic, jenom remcá, je chytrý jako rádio a neustále vám káže, jak byste měla něco dělat, a přitom vy ho živíte a s vyplazeným jazykem všechno stíháte, tak upřímně bych ho kopl do rozkroku, ať se probere, a pak bych ho možná vyměnil,“ uzavřel podnikatel.

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!