Rapper Marpo si spletl silnici s ringem. Měl napadnout muže, který ho upozornil na porušení dopravních předpisů. Marpo ale tvrdí opak

marpo, otakar petřina

Rapper Marpo, vlastním jménem Otakar Petřina, se v úterý měl zúčastnit potyčky v obci Tuchoměřice. Svým autem měl vjet do jednosměrky ze špatné strany a potkat tam místního pána, který ho upozornil na jeho chybu. Za to si údajně vysloužil dvě rány do obličeje a dva dny v nemocnici.

Celou situaci poškozený popsal redakci časopisu Blesk. Petřina prý do jednosměrky rychle vjel svým BMW a když se s ním potkal, mával na něj, aby mu uhnul z cesty. „Vystoupil jsem a řekl mu, že je to jednosměrka, že tu bydlím a že tu mám děti,“ popsal muž. Rappera pak prý popudilo, že si chtěl vyfotit jeho poznávací značku na autě. Nazval ho hrdinou s telefonem a vyhrožoval, že vystoupí a „rozbije ho“. S tím poškozený problém neměl.

Jenže to ještě netušil, že to Marpo vezme doslova. Z auta vystoupil a zřejmě zapomněl, že není v ringu, ale na silnici. „Vystoupil a dal mi dvě rány do obličeje! Nemohl jsem zvednout ruce, a tak jsem ho narazil na auto a kousl do prsu,“ řekl napadený muž a dodal, že teprve potom co ho Marpo znovu odrazil na zem a on hledal brýle, rapper odjel. Kdyby hned věděl o koho jde, nechal by ho radši jet.

Celou situaci už řeší také policie jako přestupek proti občanskému soužití. Ke rvačce se na svém Instagramu vyjádřil i samotný rapper, který celou věc vidí trochu jinak. Přiznává, že do jednosměrky vjel z opačného směru. Důvodem byla jeho dcera, kterou jel vyzvednout ze školy kvůli nevolnosti, a chtěl si tak cestu zkrátit. „Potkal jsem se s pánem, který na mě začal řvát, že tady žádný ko**t v jednosměrce jezdit nebude, že tady jsou děti, na což jsem mu řekl, že jsem tou jednosměrkou jel pomalu,“ říká muzikant ve videu.

Pán ho prý začal natáčet a tahat ven z auta, tak ho jen „zaklinčoval“ (objal rukou), ale nikoho mlátit nezačal. „Pán mi prokousl celý biceps. Zakousl se mi do bicepsu takovým způsobem, že jsem to v životě nezažil! Vrčel na mě, začal mě škrábat, strkal mi prsty do očí,“ popisuje dál Marpo ukazujíc ošetřený biceps. To ho dohnalo k tomu, že pána v sebeobraně hodil na zem, dal mu asi dvě facky otevřenou dlaní a tím ho varoval, aby dál radši nepokračoval nebo to špatně dopadne.

„V nemocnici mi řekli, že za 20 let nic takovýho nezažili, musel jsem jít na tetanovku, protože ta ruka mi hnisá…,“ svěřil se Otakar, který v závěru videa poděkoval všem bulvárním plátkům, že mu uspořádali opravdu skvělé promo.

Marpo se bojovým sportům věnuje už od mládí. Pak se ale začal věnovat hudbě a oblíbený koníček šel na chvílí stranou, jak píše web Fightlive. V posledních letech se vrátil k boxu a nebojí se dalších výzev. Utkal se například s Terminátorem Vémolou nebo slovenským kolegou Rytmusem. Ví o sobě, že je tvrdohlavý a chce, aby bylo po jeho, ale rozhodně nechce, aby se o něm psalo, jako o agresorovi.

Zdroje: Autorský text, redakce, Blesk, Instagram, Fightlive; Náhledová fotografie: Roman Kudláček/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!