Raper Majk Spirit má velmi blízko k Simoně Krainové: Pokřtil její kalendář s odvážnými fotografiemi

simona krainová

A je to tu! Simona Krainová (50) slavnostně pokřtila svůj nový kalendář, v němž najdeme velmi pikantní fotografie. Na křest pozvala řadu známých osobní a jedním z kmotrů se stal i známý raper Majk Spirit (39). A podle všeho k sobě hudebník a modelka chovají velké sympatie. Měla by se manželka rapera začít bát?

Simona Krainová (50) je neuvěřitelná kočka a velmi jí to sluší, a tak není divu, že světu představila další kalendář, ve kterém nalezneme její odvážné fotografie. A křest kalendáře proběhl ve velkém stylu. Krásná modelka sezvala na akci hned několik známých tváří. Šampaňským pak nový kalendář pokřtil uznávaný raper Majk Spirit.

Ten se před časem přestěhoval ze Slovenska do Prahy a zdá se, že se mu zdejší společenský život zalíbil, neboť se akcím rozhodně nevyhýbá. Krainová se navíc na svém profilu na Instagramu pochlubila jejich společnou fotografií, ze které je zřejmé, že k sobě mají s raperem hodně blízko. „Talent + pokora = úspěch děkuju,“ napsala ke snímku modelka a připojila srdíčko. „Bylo mi ctí,“ vzkázal jí zase Spirit. Zdá se tedy, že se tito dva vzájemně obdivují. Modelka se navíc netají tím, že ráda poslouchá rap.

Nicméně se skutečně jedná jen o vzájemný obdiv a úctu. Simona Krainová je již několik let šťastně vdaná za Karla Vágnera mladšího. Spirit je zase spokojený vedle modelky ukrajinského původu. Krásná Maria Dušička mu také porodila rozkošnou dcerku.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!