Radostná novinka: Eva Podzimková (33) čeká druhé dítě

Eva Podzimková

Herečka, známá z filmů Probudím se včera či Vejška oznámila, že v letošním roce přivede na svět svého druhého potomka. S manželem, scenáristou Matějem Podzimkem, vychovává již téměř tříletou dceru Lotu.

Eva Podzimková, dívčím jménem Josefíková, se nechala v rozhovoru pro Superchat slyšet, že druhé dítě s manželem plánovali, neboť oba pocházejí z více sourozenců, a chtěli tak i své dcerce dopřát bratříčka nebo sestřičku. A právě v onom rozhovoru také poprvé prozradila, že je podruhé v radostném očekávání: „Já i manžel máme sourozence. Oba máme sestru, takže pro nás bylo naprosto přirozené uvažovat o konečném počtu členů rodiny čtyři. A vlastně se to už děje a ten sourozenec brzo přijde“.

Dále promluvila i o přání, týkající se pohlaví miminka: „Řeknu teď klišé, ale je pravdivé. Chtěla bych zdravé děťátko, a jestli to bude holka, nebo kluk, to ať si vyřídí to dítě nebo Pán Bůh nebo kdokoli. Je nám to jedno. Hlavně, ať je to spokojené a veselé dítě“. Lze tedy předpokládat, že si manželé Podzimkovi nenechají pohlaví děťátka prozradit, a nechají se tak překvapit.

Narození druhého dítěte bezpochyby ovlivní i hereččinu bohatou hereckou kariéru. V letošním roce se na ni můžeme těšit v chystaném komediálním seriálu Mozaika, jenž pochází z pera známé české režisérky Alice Nellis. Zde se objeví po boku Karla Heřmánka, Marthy Issové či účastníka poslední řady StarDance, Marka Adamczyka.

K nadcházejícím filmovým i seriálovým rolím se vyjádřila i sama Podzimková, která plánuje upřednostnit rodinný život před kariérou: „Snažím se uchránit si čas pro rodinu. Je mi jasné, že je rozdíl mít doma jedno dítě nebo mít jedno malé dítě a druhé miminko, takže se asi na chvíli ztratím, ale nevím, na jak dlouho to bude. A jestli mě brzy čeká nějaká práce, se uvidí, to je zatím ve hvězdách“.

Zdroj: Autorský text, redakce, Super, Blesk; Náhledová fotografie: Wikimedia Commons/Blanka Borová (Karolína Černá) – CC BY 4.0

error: Content is protected !!