Radka Třeštíková provokuje: nahá fotografie rozděluje její fanoušky

Radka Třeštíková

Spisovatelka Radka Třeštíková není známá jen pro svůj talent vládnout písmem, ale i pro schopnost vyvolat v lidech rozporuplné reakce. Svým chováním totiž mnohdy dělí společnost na dvě strany. Jedna bere její otevřenost za osvěžující, druhá ji považuje za kontroverzní.

S míněním společnosti si však autorka románů nedělá žádné starosti, ba naopak ráda dále víří vody. A nejčastěji tak činí pomocí snímků, na nichž ukazuje podstatnou část těla. Nejnovějším předmětem debat se stala fotografie, kde je Radka Třeštíková vyfocena zezadu v titěrných tangách a dává jen málo prostoru k představivosti.

Ti, co jí nemohou přijít na jméno, si samozřejmě neodpustili komentáře, které poukazují na její soudnost a snahu na sebe opět poutat pozornost. Zazněly rovněž obavy, zdali autory snímku nejsou její děti.

Jiní fanoušci však Radčinu osobnost milují a vyjádřili jí podporu.

„To zas bude blbejch a nepřejících komentů… a přitom by ji chtělo mít doma 90% chlapů…,“ vyjádřila se jedna z uživatelek, zatímco další napsala: „Nádherná ženská. Fakt. A klobouk dolů za péči, kterou sobě dáváte. Ale jste podle mě strop i bez fotek, jako jsou tyhle,“ nešetřila slovy chvály, přičemž však usoudila jako jiní, že by nahotu mohla Třeštíková prezentovat jinde. „A vím, že jsem brambora, co nejde s dobou, jen si stojím za názorem, že nahota patří jinam.“

Jestli Radku baví šokovat společnost či se své fotografie snaží používat jako formu marketingu, není zřejmé. Nicméně i tak může slavit úspěch. Její nové knize se na knižním trhu daří skvěle!

Zdroje: redakce, Instagram; Náhledový obrázek: Jindřich Nosek/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!