Putin má být po smrti: Jeho mrtvolu údajně strčili do mrazáku v jeho rezidenci

Vladimir Putin

Je všeobecně známo, že ruský prezident měl zdravotní potíže, které se Rusko snažilo zatajit. Nyní se ale světem šíří informace, že Vladimir Putin (71) má být po smrti.

Nyní má být Vladimir Putin po smrti. Je však velmi pravděpodobné, že i pokud je to skutečně pravda, Rusko to jen tak nepřizná – a to zejména kvůli válce mezi Ruskem a Ukrajinou.

Podle informací zdroje mělo Putinovo tělo být necitelně uloženo do mrazáku v jeho rezidenci, kde má být doposud. Dokonce ani lékaři, kteří měli o Putina pečovat a poté jej oživovat, nesměli rezidenci několik dní opustit, píše portál TN.

„Po souhlasu tajemníka Rady bezpečnosti Ruské federace Nikolaje Patruševa byli podmínečně propuštěni na základě dohody o mlčenlivosti. Nyní se nachází v místě svého trvalého bydliště a nesmí vycestovat ze země,“ píše na sociální síti Telegram na účtu Generál SVR. I Putinova rodina měla uzavřít dohodu o mlčenlivosti. Měli však své požadavky, které jim měly být splněny.

Jak jsme psali výše, Rusko by jen tak smrt svého prezidenta nepřiznalo. Kreml tuto informaci popírá a říká, že je to nesmysl. Dokonce to označil jako „novinářskou kachnu“.

Kreml ale popírá dokonce i to, že má mít Putin rakovinu štítné žlázy či Parkinsonovu chorobu, píše portál Extra. Také informaci o jeho nedávném infarktu okamžitě vyvrátili. Údajně má být prezident v naprostém pořádku a navíc velmi aktivní. Což je docela nepravděpodobné vzhledem k míře stresu, kterou pravděpodobně zažívá, a také vzhledem k jeho věku. A jaká je tedy pravda? Na tu si nejspíš budeme muset ještě chvíli počkat.

Zdroj: Redakce, autorský text, TN, Ria, Politico; Náhledová fotografie: Unknown author/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!