První dáma Eva Pavlová se na korunovaci podobala princezně Dianě, zvolila i podobné šaty. Všimli si toho i další lidé

princezna Diana

Její podoba první manželce Karla III. byla nepřehlédnutelná. První dáma Eva Pavlová na korunovaci krále Karla III. dorazila v modrém outfitu, kterým svou podobu princezně Dianě ještě více podtrhla.

Otázkou zůstává, jestli si Eva Pavlová své šaty spolu se stylisty vybrala záměrně tak, aby se podobala princezně Dianě. Ve skutečnosti se jí totiž podobala v obou outfitech, které si v Anglii oblékla.

Eva Pavlová vystřídala modrý a fialový outfit a oba jí náramně slušely. Fanoušci na Instagramu prezidenta Petra Pavla jásali, že máme tak stylového prezidenta a první dámu, kteří nás mohou v zahraničí reprezentovat.

První dáma k šatům zvolila i klobouk, který se velice podobal tomu, který v minulosti měla i princezna Diana. Je to jen náhoda?

„Úplná princezna Diana, nádhera,“ objevilo se v komentářích na Instagramu. „Hlídejte si ji, ať si někdo nemyslí, že se Diana celou dobu někde skrývala,“ napsala prezidentovi další sledující. Všimli si toho však i další lidé, šaty první dámy se řeší také na Twitteru.

Zdroj: Instagram Petra Pavla, Twitter, autorský text; Náhledový obrázek: John Mathew Smith & www.celebrity-photos.com/Wikimedia Commons (CC BY 2.0)

error: Content is protected !!