Proměna Evy Burešové: Herečka se má před fanoušky utápět v sebelítosti

eva burešová

Eva Burešová (30) vždy působila jako silná žena, která se statečně pere s ranami osudu. Nicméně nyní měla brunetka podle Sedmičky změnit taktiku a začít hrát na city fanoušků a utápět se v sebelítosti.

V minulosti se zdálo, že snad není nic, co by Evu Burešovou dokázalo rozhodit. Herečka působila dojmem, že si nenechá nic líbit a vždy se dokázala postavit za sebe a své nejbližší. Dokonce se prý ani neštítila hanit některé své kolegy. Teď však podle Sedmičky úplně otočila a měla si začít hrát na chudinku, aby obměkčila veřejnost.

To měl podle výše zmíněného magazínu původně odstartovat hereččin partner Přemysl Forejt, který se nechal slyšet, že to má jeho přítelkyně velmi těžké, protože si o sobě častokrát přečte ošklivé věci. Podle zmiňovaného magazínu se tak zvedla vůči Burešové velká vlna podpory, čehož měla herečka využít a nyní prý hraje na city fanoušků záměrně.

Nedávno například prozradila, jak se cítila ohledně Cen Thálie, kam byla pozvaná. „Několikrát mě popadla panika. Opravdová. Reálná. Proboha, co tam budu dělat? Mám vůbec na to, být na tak prestižní akci? Nemůžu tam být, nepatřím tam,“ svěřila se Burešová. „Viděla jsem před divadlem stát všechny ty fotografy a v tu chvíli jsem vlastně moc dobře věděla, co se vlastně bude dít. Přijdu. Pozdravím. Poprosí o fotku, rozhovor. Já to udělám, protože je to má povinnost ale i láska. Vyjdou články, přijdou diskuze, komentáře, zprávy. Dostala jsem vnitřní ataku, jak už dlouho ne, ale statečně jsem se s ní uvnitř prala tak, aby na venek nešlo nic poznat,“ nechala se slyšet.

Jak se ale doopravdy herečka cítí, ví nejspíš jen ona sama. Šušká se však, že skutečně neprochází zrovna jednoduchým obdobím. Podle Expresu se navíc před časem spekulovalo o tom, že s partnerem Přemkem Forejtem prožívají krizi.

Zdroj: Autorský text, redakce, Sedmička, Expres; Náhledová fotografie: Jindřich Nosek/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!