Prolomil mlčení a promluvil o dalším dítěti. Jakub Prachař po boku Sary Sandevy září štěstím

Rozvod s Agátou Hanychovou už dávno překonal a stejně tak i velké spory, které mezi nimi delší dobu panovaly. S modelkou má svou dceru Miu ve střídavé péči. O svých vztazích Jakub Prachař nikdy nemluvil, až do svého posledního rozhovoru, kdy udělal výjimku a promluvil o své touze po dítěti s novou přítelkyní.

Bývalý manžel úspěšné modelky a influencerky Agáty Hanychové, oblíbený herec a bavič Jakub Prachař (39) už dlouho netruchlí nad jejich nevydařeným manželstvím. Naopak. V práci se mu daří, je doslova k popukání. Navíc má po svém boku talentovanou, mladou a atraktivní partnerku Saru Sandevu.

Jakub je hvězdou nového filmu Buď chlap, i když v reálném životě si občas připadá jako puberťák. ,,Myslím, že jsem byl vždycky dost vyspělý, i když ne mentálně. Někdy si připadám na patnáct, jindy na sedmnáct. Mám takové výkyvy a asi to tak zůstane až do smrti,“ přiznal známý český herec a bavič.

Prachař má s bývalou manželkou Agátou Hanychovou pětiletou dceru Miu, která je jeho věrnou kopií. Podoba mezi ním a jeho dcerou se prostě nezapře. V jednom ze svých rozhovorů navíc promluvil i o své touze po dalším dítěti.

,,Řekl bych, že Mia už mě přerostla. Holčičky se vždycky trochu předhánějí. Ale to nevadí. Žena vás v životě vždycky přeroste a tak to má být,“ přiznal Jakub. Že by si talentovaný herec přál syna? ,,Určitě bych chtěl kluka, ale nevadilo by mi mít ještě jednu dceru. Holky jsou opravdu lepší, hlavně, ať je to zdravé,“ dodal talentovaný herec.

Zdroje: ŽivotvČesku, Aha, Super.cz; Náhledový obrázek: David Sedlecký Wikimedia Commons (CC BY-SA 3.0)