Proč Josef Abrhám (†82) ani po roce neleží v hrobě? Podle místního je u rodinného hrobu nepořádek

Josef Abrhám

Dnes je to přesně rok, co Josef Abrhám (†82) zemřel. Manžel milované Popelky Libušky Šafránkové (†68) však ještě stále není v hrobě a nikdo neví, kdy se herec zaslouženého klidu dočká.

Josef Abrhám zemřel necelý rok po Libuši Šafránkové. Ta je však narozdíl od něj už dávno pochovaná v hrobě. Dokonce i místní lidé chtějí oblíbeného herce na hřbitově navštívit, ale hledali by ho tam marně. Zatím tam leží jen jeho rodiče.

Hrob je víceméně připraven, ale stále se nic neděje. „Sice ho po smrti pana Abrháma dali krásně dohromady, zrestaurovali, osázeli, ale je tu pořád binec,“ popisoval místní muž rodinný hrob Abrhámových.

Když deník Aha! kontaktoval sestru Josefa Abrháma, nechala okamžitě sjednat pořádek. Sama se však nemůže hýbat, a tak může všechno řešit pouze po telefonu a musí věřit, že pověřená služba nepořádek skutečně uklidí.

Někteří místní lidé čekali, že bude herec pochován již v den, kdy měl pohřeb. Tehdy marně čekali u hřbitova v Kunovicích až do večera. Poté se shodli, že nejspíš bude pochován až na dušičky, protože v tento den zde pochoval i sám herec své rodiče. Jenže se tak nestalo.

To, kdy bude urna Josefa Abrháma uložena do hrobu, ví pouze jeho syn. Ten s tím však očividně vůbec nespěchá. „Bratr chtěl být se svými rodiči, stejně jako já, ale kdy se tak stane, je opravdu pouze na něm,“ prozradila Abrhámova sestra Božena. Také dodala, že podle ní není důležité, kdy se to stane.

Zdroj: Aha!, CNN Prima; Náhledový obrázek: Martin Pauer/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!