Princezna Kate nebyla s Wiliamem vždy šťastná: Cítila se izolovaná a osamělá

princezna Kate

Princezna Kate si vzala prince Williama už v roce 2011, kdy ještě neměli děti. Pár let po svatbě se však několik věcí zvrtlo a ona se ve svém vztahu necítila příliš šťastná.

Když se princezna Kate starala o malého George, který se narodil v roce 2013, byla na jeho péči často úplně sama. Princ Willliam v té době často pracoval v noci, takže musela být doma pouze se synem. Jako členka královské rodiny si nemohla jen tak zají na drink se svými kamarádkami, a tak trávila čas pouze s Georgem.

„Cítila jsem se izolovaná a odříznutá od všeho, co jsem měla ráda. Neměla jsem kolem sebe svou rodinu a William pracoval na noční směny. Byla jsem sama,“ přiznala už v minulosti pro magazín People.

Budoucí král Wiliam tehdy pracoval jako pilot záchranné helikoptéry u britského Královského letectva. Princezna to chápala, ale svým pocitům nedokázala poručit.

Nyní už má Kate spolu s princem Williamem celkem tři děti, a jejich výchova jí nejspíš zabírá spoustu času. Pomáhají jí však její rodiče a také chůva. Tak může stíhat všechny pracovní povinnosti, zejména se snaží zajistit zdraví dětí. „Chci slyšet klíčové problémy, které ovlivňují naše rodiny a komunity, abych se mohla soustředit na to, kde je to nejvíce potřeba. Mým cílem je zajistit trvalou změnu pro příští generace,“ vysvětlila.

Zdroj: People, The Sun; Náhledový obrázek: Northern Ireland Office/Wikimedia Commons (CC BY 2.0)

error: Content is protected !!