Princezna Kate čelí srovnávání s údajnou milenkou prince Williama. Může být její pozice ohrožena?

V posledních měsících se v britském bulváru hojně rozebírá údajná avantýra prince Williama. Již několik let by měl podle různých tvrzení udržovat poměr s Rose Hanbury, která je nápadně podobná Kate Middleton. Přirozeně jsou tak obě ženy srovnávány.

Skandály se na královskou rodinu lepí jako smůla na paty. Když se však objevily spekulace o milostných pletkách na první pohled mravopočestného prince Williama, spoustu lidí to překvapilo, uvádí deník Marca. S Kate Middleton totiž tvoří téměř až dokonalý pár a málokoho by napadlo, že hledá náruč jiné ženy.

Stále se ale jedná pouze o fámy a neexistuje veřejně známý důkaz o jeho nevěře. Nejen média, ale i uživatelé sociálních sítí však v kauze vycítili senzaci a hledají různé způsoby, jak ji přiživit. Obě ženy jsou samozřejmě srovnávány, o to víc, když je veřejně známé, že Rose Hanbury měla být Kateina blízká kamarádka.

Na Twitteru se rozjely debaty, v nichž mnozí zastávají názor, že Rose je mnohem stoičtější, méně přísná a dominantní než Kate, která prý měla tropit scény. Podle mnohých názorů je to přesně ten druh přístupu, který je zapotřebí, pokud se má stát královnou chotí.

Kate však patří mezi nejoblíbenější členy královské rodiny, proto má nespočet zastánců, kteří tyto povídačky odsuzují. Získala si srdce Britů svou milou osobností a všem ukázala, že by z ní byla dobrá královna. Rose pozici princezny Kate sice neohrozí, ale rozhodně bude nyní více na očích než dříve.

Zdroje: Marca, Twitter; Náhledový obrázek: Jeff Amann/Openverse

error: Content is protected !!