Princezna Diana by byla pyšná: Její neteř Amelia se vdala a zazářila v luxusních bílých šatech

Není to tak dávno, co se do centra pozornosti médií dostaly další dvě neteře lady Diany, Amelia a Eliza. Dvojčata, kterým bylo v době princezniny smrti pouhých pět let, byla dlouho ve stínu své starší sestry Kitty.

K zachování soukromí jim pomohla skutečnost, že dlouhou dobu žily v Kapském Městě, a tak se úspěšně vyhýbaly humbuku, který se kolem rodiny Spencerových ve Velké Británii celou dobu točil.

Amelia Spencer je nyní již vdanou paní. Třicetiletá něžná blondýnka, která je neteří zesnulé princezny Diany, řekla ano svému snoubenci Gregu Malletovi v jihoafrickém Kapském Městě, kde strávila většinu svého života. Greg Mallett je úspěšný fitness trenér a odborník na zdravou výživu a s Amelií tvoří pár od roku 2011.

Ameliina starší sestra Kitty řekla už před nějakou své ano 32letému jihoafrickému módnímu magnátovi Michaelu Lewisovi. Svou svatbu s úspěšným podnikatelem měla už v roce 2021 v Itálii a tehdy všechny ohromila svým výběrem svatebních šatů, které pocházely z módního domu Dolce & Gabbana.

Fotografie ve svatebním již zveřejnila i samotná Amelia Spencer a tyto snímky se následně objevily na obálce titulního časopisu Hello. Jedná se o bílé svatební šaty z ateliéru Versace. Podle zmíněného časopisu se svatební šaty vyráběly dva a půl měsíce, jsou zdobené krajkou a krystaly Swarovski a nechyběl ani dva a půl metru dlouhý závoj.

Zdroj: Insider, Daily Mail, Independent; Náhledový obrázek: Pulseman/Openverse Wikimedia Commons

error: Content is protected !!