Princ Harry dorazil do Británie: Svou rodinu úplně zazdil

Přestože do Velké Británie dorazil v průběhu minulého týdne, se svou rodinou se ještě nesetkal. Princ Harry místo toho trávil čas s přáteli, čímž dal jasně najevo, že jeho vztah s bratrem či otcem zůstává na mrtvém bodě.

Princ Harry dorazil do své vlasti na soudní slyšení a výpověď proti jistému magazínu. Mnozí tak čekali, zda se nakonec setká se svou rodinou, se kterou momentálně nemá dobré vztahy. Odpověď na tuto otázku přinesla televize Fox News. Její zdroje potvrdily, že svůj čas v Británii rozdělil mezi slyšení a své přátele, u nichž také pobývá. Svou rodinu tedy úplně zazdil.

Královské rodině se zcela vyhýbal a nevyužil příležitosti ke zlepšení vztahů se svým bratrem Williamem ani se svým otcem, králem Karlem III. K situaci se vyjádřil i novinář a spisovatel Christopher Andersen, který o královské rodině napsal několik knih.

,,Harryho cesta do Londýna měla jediný cíl. Zcela se soustředil na soudní proces. Je zřejmé, že nemá v plánu pokoušet se urovnat vztahy s Williamem nebo se svým otcem,“ uvedl Andersen, který dále doplnil, že i kdyby se princ Harry chtěl s rodinou usmířit, šance by byly mizivé.

,,I kdyby se však princ Harry chtěl před korunovací usmířit, pravděpodobně by se mu nedostalo vřelého přijetí. S Williamem to vypadá tak, že už na svého bratra zanevřel. Král Karel III, se stále zlobí za to, že jeho manželku Camillu vykreslil jako intrikánku a rasistku,“ dodal novinář.

Zdroje: Tatler, Fox News, New Idea; Náhledový obrázek: Prince Harry at the 2017 Invictus Games opening ceremony/Openverse Wikimedia Commons

error: Content is protected !!