Premiéra Pavláskovy hry: Exmanželka Pazderková hleděla do telefonu, z poloprázdného sálu odcházely i celebrity

Premiéra Lukáše Pavláska v divadle nesklidila velký úspěch. Dokonce by se dalo říct, že to bylo přesně naopak. Lidé se v divadle viditelně nudili a například zpěvačka Emma Smetana s partnerem odešli během přestávky.

To, že lidé z premiéry odcházeli však údajně není až taková novinka. Podle Tomáše Matonohy je to docela normální. „Zažil jsem to mnohokrát, celý život jsem dělal alternativní divadlo. Nejúspěšnější inscenace, ve kterých jsem hrál a které dostaly významná ocenění a jezdily po festivalech, byly zároveň ty inscenace, ze kterých diváci odcházeli třeba ve 20. minutě. To tak bývá,“ prozradil Blesku.

Podle herečky Veroniky Žilkové se jedná o nejvíc kontroverzní představení, které se aktuálně hraje. Hra Já, diktátor však osoby přítomné na premiéře příliš neoslovila. Například Pavláskova exmanželka Iva Pazderková působila docela dost znuděně a místo představení zaujatě sledovala cosi ve svém telefonu.

Je možné, že jsou celebrity pouze rozmazlené a hra bude skutečně velice oblíbená, uvěřit tomu je však těžké. Znuděně v poloprázdném sálu vypadali totiž i další přítomní, mezi kterými byl například herec Sagvan Tofi.

K tématu tohoto představení se pro Expres vyjádřila Veronika Žilková. „Je velmi moderní a řeší téma, kterého se všichni bojíme. Myslím, že každý z nás se bojí otevřít internet či Facebook, jestli už náhodou nespadla ta bomba a nezměnila mapu tohoto světa. Strach je nejsilnější emoce člověka. Když člověk dělá, že strach nemá, žere ho to zevnitř. Pak začnou různé nemoci v těle,“ vysvětlila.

Zdroj: Expres, Blesk; Náhledový obrázek: Schoro29/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!