Přemek Forejt a Eva Burešová se poprvé pochlubili synem Tristanem Williamem

Eva Burešová

Už jsou to tři roky, co se Přemek Forejt a Eva Burešová dali dohromady. Nedávno oslavili své výročí třetího seznámení a teď opět překvapili a do společnosti vyvedli poprvé i svého společného syna Tristana Williama.

Eva s Přemkem před fanoušky do poslední chvíle syna skrývali. Na všech fotkách, které byly s Tristanem do posledních dní pořízeny, byl malý syn vidět pouze zezadu nebo s přikrytým obličejem. Teď se ale roční chlapec během fotografování pochlubil sám a otočil tvář ve chvíli, kdy fotograf stisknul spoušť.

Vše se odehrálo v pražské galerii, kde Eva Burešová křtila svůj nový diář, který je v pořadí už čtvrtý. Fanoušci se mohli během autogramiády těšit nejen na Tristana, ale také na Evina partnera Přemka, Evinu maminku, která byla na autogramiádě kmotrou a také na jejího staršího syna Nathaniela, který mámě při autogramiádě svědomitě pomáhal. Dostal své čestné místo u stolku. Ve škole už se naučil psát, tak se s mámou podepisoval také, píše portál Super.

Eva se snažila obličej mladšího syna před fotografy chránit, ale syn byl rychlejší, jak už děti v tomto věku bývají, a ukázal se sám. Tristánek se natahoval po nápoji svého staršího bratra a snažil se k němu dobýt, informuje deník Blesk. Za několik chvil Přemek s Tristanem odešel do bezpečí a Eva se mohla věnovat autogramiádě.

Eva Burešová, Přemek Forejt, Tristan William, Nathaniel
Foto: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

Eva Burešová má svou silnou základnu fanoušku nejen u nás v Česku, ale také v Polsku, na Slovensku a v Německu. Není se čemu divit. Charismatická a krásná Eva se svým fanouškům ochotně a srdečně věnuje. Obdivuje, že jsou schopni na každé autogramiádě stát tak dlouhé fronty a čekat na její podpis.

Eva jim to ochotně oplácí popovídáním a tím, že počká do chvíle, že odejde poslední fanoušek. Našly se chvíle, kdy musela autogramiádu opustit, to byla ale těhotná a každý věrný fanoušek tuto situaci pochopí. Sama Eva prozradila, že si váží lidí, kteří za ní přijedou a zároveň si vystojí dlouhou frontu. To, že má Eva úctu k lidem je velkou předností a takový přístup jí přinese nejednoho fanouška.

Zdroj: Redakce, autorský text, Blesk, Super; Náhledový obrázek: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!