Překvapivé přiznání Dagmar Havlové při vzpomínkách na Kunderu: Václav Havel byl žárlivý a majetnický

dagmar havlová

Když herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová vzpomínala na spisovatele Milana Kunderu, prozradila i nepříliš pozitivní zajímavost na svého zesnulého manžela Václava Havla.

Dagmar Havlová se často vyjadřuje na svých sociálních sítích k různým událostem. Když před několika dny zemřel spisovatel Milan Kundera, věnovala mu Dagmar vzpomínkový příspěvek na svém Instagramu.

Jak už to u Dagmar bývá, popsala spoustu řádků, které byly plné upřímných a milých slov. „S Milanem Kunderou jsem se několikrát setkala, když jsme s manželem navštívili jeho i paní Věru v jejich pařížském bytě. Věra uvařila vždycky vynikající jídlo, které s francouzským vínem uvolnilo konverzaci a mou trému,“ rozepsala se herečka, u které by málokdo čekal, že někdy pociťuje trému.

„Bavili jsme se do pozdních nočních hodin. Ten hovor i atmosféra mi v hlavě a v srdci uvízly dodnes. Možná se s nimi podělím na jiné platformě. S Věrou jsme si poté vyměňovaly vzájemně maily. Ale služba na Hradě a můj manžel mi příliš majetnicky a žárlivě nedovolovali věnovat mému volnému času, koníčkům a zálibám čas. Jak moc mě to mrzí,“ uvedla v příspěvku, čímž překvapila mnohé fanoušky Václava Havla.

Dagmar nedávno vyrazila na karlovarský filmový festival, kde zazářila rovnou na dvou akcích. Všechny momenty sdílela se svými fanoušky, kteří byli ohromeni její elegancí.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledový obrázek: Lukáš Fronk/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!