Prázdniny Andreje Babiše: Na MMA zápas dorazil v mikině, na festivalu pařil v pláštěnce

Andrej Babiš

Léto je v plném proudu a lidé si užívají festivaly, společenské akce a zkrátka všechno, co letní měsíce nabízí. Mezi těmito lidmi je i Andrej Babiš, který si užívá prázdniny a evidentně nic mu nezabrání v pořádné pařbě na festivalu.

Andrej Babiš je poslední dobou čím dál častěji k vidění na různých akcích, které si snaží užívat jako běžný člověk. Každý však ví, že šéf ANO je miliardář, a tak mnoho lidí přemýšlí, zda se spíše nejedná jen o další taktiku, jak získat mladé voliče.

Andrej Babiš vyrazil v džínách a mikině také na pražskou Štvanici, kde se konal zápas Oktagonu v MMA. Poslanec prozradil deníku Expres, že fandí zápasníkovi Vémolovi. Ačkoliv se mu zápas líbil, tak přiznal, že svého syna by v kleci viděl nechtěl. „Nelíbilo by se mi, kdyby to dělal. Bál bych se o něj jako každý táta,“ řekl.

Místo toho, aby se Babiš přidal k ostatním celebritám, které si užívaly ve VIP salonku a nebo přímo u klece v první řadě, raději si sedl doprostřed tribuny mezi další fanoušky, čímž pochopitelně vzbudil menší rozruch.

Andrej Babiš vyrazil kromě Oktagonu také na festival, na kterém se potkal s mnoha fanoušky. „Celý večer pršelo, ale i tak jsem si to skvěle užil,“ napsal Babiš ke svému videu z festivalu Benátská! na sociálních sítích. Poslanec se na videu skutečně rozjel a bylo poznat, že si jej užíval naplno. Ani počasí ho nezastavilo, potřeboval jen pláštěnku.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!