Přání k narozeninám: Dagmar Havlová sdílela archivní fotografii malého Václava Havla s maminkou

Dagmar Havlová

Herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová (70) si spolu s fanoušky připomněla den narození jejího manžela Václava Havla (†75) a při té příležitosti sdílela také jeho fotografii, na které je jako malý chlapec s maminkou.

Dagmar Havlová myslí na svého milovaného muže každý den. Každou chvíli to dokazuje nejen na sociálních sítích, ale také svou neúnavnou prací v nadaci Dagmar a Václava Havlových VIZE 97.

Herečka na svůj Instagram den před narozeninami Václava Havla poslala vzkaz do nebe. Popřála mu nebeské narozeniny a u té příležitosti sdílela archivní fotografii, na které je Václav se svou maminkou Boženou. Pak už se ponořila do konverzace s fanoušky, kteří si na bývalého prezidenta také vzpomněli.

„Chybí mi tady, až teprve s odstupem času si intenzivně uvědomuji, jak vzácný člověk to byl,“ napsala jedna z mnoha komentujících sledujících. „Krásné narozeniny mezi těmi nejlepšími v nebi. A že jich tam odešlo. Moc na vás vzpominám, byl jste nejlepší prezident,“ přidala se další.

18. prosince 2023 to bude 12 let od doby, kdy Václav Havel zemřel na následky zdravotních problémů, jenž ho dlouhodobě pronásledovaly.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Jindřich Nosek (NoJin)/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!