Prababička Marie Rottrová se pochlubila roztomilým pravnoučkem

Marie Rottrová

Zpěvačka Marie Rottrová (82) v poslední době zaujala fanoušky svým koncertem v O2 areně, jehož vstupenky se prodávaly téměř samy. Nyní je potěšila fotografií se svým ročním pravnoučkem.

Marie Rottrová vypadá na svůj věk velmi dobře, přesto je již rok prababička. Svým fanouškům na sociálních sítích se musela pochlubit, jak roztomilý její pravnouček je. „Tak tohle je můj pravnouček, roční, věčně veselý, naše sladké zlatíčko,“ napsala k fotografii, kde se v zadní části usmívá také zpěvaččin manžel Milan Říha.

Rottrová si po vystoupení v pražské O2 areně užívá zasloužený odpočinek. „Včerejší koncert byl pro mě zážitek,“ napsala po prosincovém vystoupení na svůj Instagram. Aktuálně si zpěvačka od svých koncertů nejspíš dává pauzu. Její pracovní tempo je v jejích 82 letech však naprosto obdivuhodné.

Není tedy divu, že se rozhodla pro odpočinek, který využila pro čas strávený se svou vysněnou početnou rodinou, která pro ni znamená všechno.

Zpěvačka aktuálně vypadá maximálně spokojeně, čehož si všimli i její příznivci. „Maruško, moc Vám to sluší, a na prababičku vypadáte úžasně. Jde z Vás nádherná energie,“ okomentovala fotografii jedna z fanynek.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!