Podvodník se vydával za manažera Marka Ztraceného a lákal dívky do ciziny: Vystrašený zpěvák jej udal na policii

marek ztracený

Zpěvák Marek Ztracený v nedávné době zažil velmi nepříjemnou skutečnost. Jeho manažerku kontaktovala dívka, kterou údajně zve zpěvákův manažer do ciziny na konkurz a velmi na ni naléhá. Ztracený s tím však neměl nic společného a ihned zkontaktoval policii.

Marek Ztracený zjistil, že se určitý podvodník snaží nalákat dívky do ciziny, aby přijely na konkurz. Údajně má sám zpěvák chtít pomoct začínajícím zpěvačkám, aby se staly úspěšnými. To však ve skutečnosti nebyla pravda. Manažerkou Marka Ztraceného je Simona Krajczy a ona ani zpěvák o ničem nevěděli.

Jakmile Ztraceného kontaktovala sama dívka, která měla za údajným manažerem skutečně odjet, začal ihned konat. Manažerka dívku obeznámila se situací a zpěvák okamžitě zkontaktoval policii, která tuto závažnou situaci začala ihned řešit.

„Naštěstí mladá dívka kontaktovala mou skutečnou manažerku s tím, že si chce pozvání do zahraničí ověřit. Že jsem se rozhodl jí pomoc v kariéře, protože je začínající zpěvačka. Vůbec nechci domyslet, co se jí mohlo stát!“ vyjádřil se vystrašený zpěvák Blesku.

Ztracený je z celé situace dost v šoku, s dívkou se však hodlá spojit. „Ještě jsem se s ní nespojil, protože to je čerstvé i pro mě, ale mám v plánu ji brzy kontaktovat osobně,“ řekl pro portál Expres.

Zpěvák má obrovskou komunitu věrných fanoušků, se kterými bývá ve spojení na sociálních sítích. Kdyby plánoval podobnou akci, určitě by se to fanoušci dozvěděli minimálně na jeho Facebooku či Instagramu.

Pokud by se vám stala podobná situace, vždy si nejdříve vyhledejte oficiální webové stránky daných umělců, kde se nachází kontakty na manažery a vedení.

Zdroj: Redakce, autorský text, Blesk, Expres; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!