Pobavená reakce Žilkové na první fotografii Stropnického s milenkou

Veronika žilková

Jen pouhý jeden den po rozvodu s Veronikou Žilkovou (61) už se Martin Stropnický (66) procházel po Praze se svou milenkou Markétou Horňákovou (36).

Veronika Žilková byla zpočátku z rozchodu s Martinem Stropnickým zničená, postupem času však přišla na to, že si bez něj bude moct alespoň užívat svobody. Už dávno na něj nemyslí a před sebou má možný vztah s baskytaristou Josefem Holomáčem.

Veronika Žilková si všimla fotografií, které se objevily ve vydání časopisu Blesk. Na nich byl její exmanžel se svou milenkou Markétou, která je také jeho kolegyně. Žilková si nemohla pomoct a veřejně se k tomu vyjádřila.

„Dnešní Blesk. Když podřízená dělá dobře svojí práci, šéf je nadšený. Vtip dne,“ napsala k příspěvku, který zanedlouho smazala.

Veronika Žilková se ve čtvrtek se Stropnickým oficiálně rozvedla. Papíry podepsali na zídce plotu. „Za pár minut jsem měla mít soud s panem Stropnickým a právě ohlásili bombu v budově a soud vyklidili. Netušila jsem, že náš rozvod je taková bomba, že kvůli tomu vyhlásí poplach,“ napsala s humorem na svůj Instagram.

Zdroj: Redakce, Instagram Veroniky Žilkové; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!