Po rozvodu s Trojanem znovu žije: Klára Trojanová Pollertová přiznala, že se znovu cítí šťastná

klára trojanová

Klára Trojanová Pollertová po rozvodu s Ivanem Trojanem chytila svůj druhý dech. Jak sama přiznala, po dlouhé době znovu začala žít a cítí se znovu šťastná. Změnila práci, bydlí ve vlastním bytě a začíná i pěveckou kariéru.

Po svém slavném exmanželovi Ivanu Trojanovi rozhodně nesmutní. Naopak, Klára Trojanová Pollertová roztáhla křídla a vrhla se na novou hvězdnou kariéru. A co víc, přestěhovala se do vlastního bytu, což jí také dělá velkou radost, jak uvádí deník Blesk.

Hvězda televizního filmu Cena za štěstí, kde si zahrála i se svým synem Josefem Trojanem, přidala k herectví i zpěv. Učinila tak ještě v době, kdy se rozváděla se svým manželem.

,,Zpívat jsem začala před rokem na popud Báry Basikové, která mě občas bere jako hosta do svého pořadu. Díky tomu umím přijít na jiné myšlenky,“ prozradila Klára pro web iDNES. Zpívá oblíbené písně Hany Zagorové, Hany Hegerové a Edith Piaf.

Klára Trojanová věnovala velkou část svého života svým čtyřem dětem. Nyní má konečně čas na sebe a své koníčky. Po rozvodu se přestěhovala do svého bytu na Smíchově. V listopadu se s manželem vydala k notáři, aby vypořádali majetek. Nová profese jí pomáhá najít nový smysl života. Zdá se, že se jí také daří lépe zvládat deprese, kterými trpí od roku 2001, jak píše web Kafe.cz.

Zdroje: Blesk, iDNES, Kafe.cz; Náhledový obrázek: actorsmap – public domain

error: Content is protected !!