Plány Karlose Vémoly skončily v koši: Namísto výstavby nového Vémolandu se pustil do rekonstrukce

Karlos Vémola

Před pár měsíci se nechal nejznámější český bijec slyšet, že v blízké době plánuje zahájit stavbu nového domu, ve kterém by mělo být více místa nejen pro jeho rodinu, ale především pro jeho zvířecí miláčky. Nyní se ale zdá, že Karlos Vémola (38) své plány přehodnotil a začal s rekonstrukcí svého stávajícího domova.

Vémola, který na prosincovém turnaji MMA organizace Oktagon podlehl v prvním kole méně zkušenému slovenskému zápasníkovi Samuelu Krištofičovi, po neúspěchu v kleci nejspíše musel přehodnotit své původní plány a namísto stavby zcela nového a prostornějšího Vémolandu 2 se pustil do rozsáhlé rekonstrukce stávajícího komplexu.

V posledních dnech se nevěnuje pouze rodině a náročným tréninkům, ale rovněž dohlíží na práci najatých pracovníků, kteří by v následujících týdnech měli zvelebovat bojovníkův stávající domov. V plánu je nákladná rekonstrukce a četné opravy, které, jak zachytila redakce Extra, zahájila firma, která se specializuje na topenářské a montážní práce. Najatí dělníci nejprve důkladně vyčistili celý topný systém rozsáhlého areálu a následně provedli jeho chemické ošetření.

O rekonstrukci promluvil i samotný Vémola na svém Instagramu, který se se svými fanoušky podělil o získané zkušenosti s najatou firmou: „Dneska u nás byla po dlouhé době dobrá topenářská firma. Ono totiž sehnat dělníky, na které je spoleh, je k nezaplacení a ještě jsem vyfasoval uniformu“, dodal závěrem.

Jak je vidět, Vémola je s prací řemeslníků plně spokojen, a i přesto, že jim během oprav šel raději z cesty, obdarovali jej pracovním úborem, aby mohl v teple pečovat o svou mnohačetnou zvířecí smečku, která zahrnuje mimo jiné i lva a tygry. Jeden z nich, tygřice Antonie Ramba, mu byla na konci loňského roku i přes zápasníkovy veškeré snahy odebrána, neboť k jejímu chovu neměl Vémola potřebnou dokumentaci. Doufejme, že se podobný scénář nebude opakovat i s ostatními čtyřnohými miláčky.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Expres; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!