Písařovicová si na svatbu ještě počká: Církevní soud Brzobohatého a Kuchařové se odkládá na podzim

daniela písařovicová brzobohatá

Ondřej Gregor Brzobohatý nyní zažívá zvláštní období. Na jednu stranu jsou pro něj poslední měsíce nejvíce stresující, na druhou stranu však našel svou spřízněnou duši, se kterou se zasnoubil. Svatba ale ještě být nemůže.

„Ano, je to pravda. Zasnoubili se na Maledivách,“ potvrdil teprve před pár dny informaci zdroj Blesku. Sama Daniela Písařovicová se zasnoubením nijak netajila. Už na nedávné charitativní akci svou ruku na fotkách vystavovala nenápadně tak, aby šel prstýnek vidět.

Jenže svatba ještě nebude. Podle nejnovějších informací se církevní soud přesunul na podzim. Čerstvě zasnoubený pár má samozřejmě času dost, do roka a do dne by svatbu stihnout teoreticky mohl, jenže kdo ví? Obrovská kauza mezi Ondřejem a Brzobohatým nejspíš jen tak neskončí. Pravděpodobně se soud prodlouží kvůli tomu, že na sebe bývalí manželé vzájemně podali žalobu. Každá z nich obsahuje vážná obvinění.

Brzobohatý se s Písařovicovou zasnoubil na Maledivách. Tehdy, když fanoušci ještě nic netušili, přidal Ondřej na svůj Instagram snad první příspěvek ze svého soukromého života. „Porušuji zásadu sdílet svůj osobní život na Instagramu. A to z čiré radosti z životního štěstí, které přeju úplně všem. Milujte se! Stojí to, sakra, za to!“

Z Ondřejova textu přímo srší obrovská radost. Pravděpodobně jej přidal chvíli poté, co mu moderátorka Daniela Písařovicová řekla své ano. Ta si však na svatbu s Ondřejem bude muset ještě chvíli počkat.

Zdroj: Redakce, Blesk; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!